Sensacyjny powrót do "Tańca z Gwiazdami". Kim jest Krzysztof Szczepaniak, który zastąpi Kaźmierską?

Krzysztof Szczepaniak wraca do "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Krzysztof Szczepaniak wraca do "Tańca z Gwiazdami" (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

19.04.2024 08:51

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Aby wypełnić lukę w gronie uczestników, stacja zdecydowała się przywrócić Krzysztofa Szczepaniaka. Aktor odpadł w ostatnim odcinku programu. Kim jest?

Ta wiadomość zszokowała publiczność "Tańca z Gwiazdami". Znana z "Królowych życia" Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoich socialach wiadomość, w której wprost wyznała, że odchodzi z programu. Powodem mają być poważne problemy zdrowotne, w tym złamane żebro. Polsat musiał podjąć decyzję, aby zapełnić lukę w gronie uczestników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Szczepaniak wraca do "Tańca z Gwiazdami"

Do programu powróci aktor Krzysztof Szczepaniak, który odpadł w poprzednim odcinku. Ponownie wystąpi w parze z Sarą Janicką. W ten sposób stacja chce utrzymać zbalansowaną liczbę uczestników i dać drugą szansę na wykazanie się gwiazdorowi. Jest szansa na to, że uda mu się dać na parkiecie lepsze show.

Kim jest Krzysztof Szczepaniak?

Urodzony we Wrocławiu, z powodzeniem obronił tytuł na Akademii Teatralnej w Warszawie. Chociaż już wcześniej miewał przygody z graniem w produkcjach filmowych i serialowych, to 2014 rok był dla niego szczególny. Wtedy to zadebiutował na deskach teatru i na dobre związał się z tą dziedziną sztuki.

Od lat dziecięcych zajmuje się dubbingiem, który stanowi jedną z jego pasji. Jego głos możemy usłyszeć w dziesiątkach produkcji.

Co więcej, Szczepaniak miał już okazję wcześniej wystąpić w jednym z polsatowskich programów. W 2018 doszedł do finału "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jest związany z Aleksandrą Rutkowską.

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka (fot. KAPiF)
Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także