Krzysztof Szczepaniak pokazał piękną partnerkę. Widzowie TVP mogą ją kojarzyć

Krzysztof Szczepaniak pokazał piękną partnerkę. Widzowie TVP mogą ją kojarzyć

Krzysztof Szczepaniak pokazał piękną partnerkę
Krzysztof Szczepaniak pokazał piękną partnerkę
Źródło zdjęć: © AKPA
17.04.2024 11:38

Krzysztof Szczepaniak nie rozpacza po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami". Pojawił się na premierze filmu "Przysięga Ireny", gdzie przyszedł z ukochaną. Nie można było oderwać od niej wzroku!

Krzysztof Szczepaniak dał się poznać jako świetny tancerz. Podczas trwającej edycji "Tańca z gwiazdami" radził sobie wyśmienicie i był jednym z głównych kandydatów do zdobycia Kryształowej Kuli. Tak się jednak nie stało i odpadł w 7. odcinku tanecznego show. Obecnie, kiedy nie musi codziennie zjawiać się na sali treningowej i ma dużo więcej czasu, postanowił wybrać się na premierę filmu "Przysięga Ireny".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Szczepaniak zabrał ukochaną na premierę filmu. Wyglądali obłędnie!

Choć Krzysztof Szczepaniak nie pojawia się na ściankach zbyt często, to wybrał się na niedawną premierę filmu z Andrzejem Sewerynem, Sophie Nélisse czy Dougrayem Scottem w rolach głównych. Na pokazie aktor pojawił się z ukochaną, która zachwyciła swoim wyglądem. Aleksandra Rutkowska, bo o nią chodzi, była ubrana w obcisłą, czarną suknię wiązaną na szyi. Stylizację dopełniły wysokie, klasyczne szpilki. Szczepaniak natomiast zdecydował się na granatowy garnitur i casualową czarną koszulkę. Świetnie ze sobą współgrali!

Partnerka Krzysztofa Szczepaniaka na co dzień pracuje w TVP Info. Prowadzi swój program

Krzysztof Szczepaniak od kilku już lat gdy pojawia się na eventach czy wydarzeniach branżowych, to niemal zawsze ze swoją partnerką. Aleksandra Rutkowska również pracuje w telewizji, a kojarzyć ją mogą głównie widzowie TVP Info. Dziennikarka od kiedy nastąpiły zmiany w Telewizji Polskiej na przełomie roku, prowadzi tam magazyn "Oko na świat".

Krzysztof Szczepaniak i Aleksandra Rutkowska na premierze filmu
Krzysztof Szczepaniak i Aleksandra Rutkowska na premierze filmu© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także