Polsat zmieszany z błotem przez internautów. Poszło o artystę na walentynkowym koncercie

Polsat zmieszany z błotem przez internautów. Poszło o artystę na walentynkowym koncercie

Polsat w ogniu krytyki (fot. KAPiF)
Polsat w ogniu krytyki (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
13.02.2024 19:16

Polsat 14 lutego zamierza ruszyć z wyjątkowym koncertem z okazji dnia zakochanych. Jeden z zapowiedzianych artystów nie przypadł jednak do gustu publiczności. Na stację spadło niemało słów krytyki. Kogo takiego zdecydowano się zaprosić i skąd to poruszenie?

Walentynki tuż za rogiem, z tej okazji Polsat postanowił przygotować coś specjalnego dla swoich widzów. Na koncert Cudowna jest miłość. Walentynki z Polsatem, który zostanie wyemitowany na antenie 14 lutego o 21:05, stacja zaprosiła śmietankę gwiazd polskiej muzyki. Tak oto na scenie zobaczyć będzie można m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Roksanę Węgiel i Smolastego. Jeden z wyborów jednak nie przypadł do gustu widzom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Polsat zaprosił kontrowersyjnego rapera

Wśród ogłoszonych artystów znalazł się bowiem raper, który od dawna wzbudza kontrowersje wśród polskich słuchaczy. Chodzi o Malika Montanę. Już kilka lat temu szeroko dyskutowano o jego wulgarnych tekstach i publicznych wypowiedziach. Wielu osobom zaproszenie go na koncert walentynkowy wydaje się nieprzemyślaną decyzją.

Upust swojej frustracji internauci dali w sekcji komentarzy pod facebookowym postem z zapowiedzią. Ciężko doszukać się pozytywnej opinii na temat tego konkretnego wyboru.

"Co jak co, ale wiecie jak zachęcić ludzi do aktywnych walentynek bez TV", "Ależ stajecie się patusiarską stacją", "To jest żart, co nie?", "Dlaczego TV nie jest w stanie zaprosić wartościowych ludzi?" - wypisują rozsierdzeni widzowie.

Co więcej, będzie to pierwszy telewizyjny występ Malika Montany. Nigdy wcześniej nie miał on okazji wystąpić przed kamerami tak dużej stacji.

A co wy sądzicie?

Malik Montana wystąpi na koncercie Polsatu (Instagram)
Malik Montana wystąpi na koncercie Polsatu (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także