Producenci "Klanu" zaszokują widzów. Zmienili aktorkę, która gra ważną bohaterkę. "Jestem teraz inną osobą"

Producenci "Klanu" zaszokują widzów. Zmienili aktorkę, która gra ważną bohaterkę. "Jestem teraz inną osobą"

Kornelia Angowska
Kornelia Angowska
Źródło zdjęć: © Instagram
23.11.2023 09:49

Widzów "Klanu" czeka niemała niespodzianka. Po przerwie w serialu ponownie pojawi się Milda, ale grana przez inną aktorkę. Kto zastąpi Sawę Fałkowską i jak sprawę rozwiązali scenarzyści?

"Klan" przykuwa widzów do ekranów od 25 lat. Przez ponad dwie dekady przez serial przewinęły się dziesiątki postaci, a producenci robią wszystko, by zaskoczyć fanów serii. Często ich decyzje są osobliwe, a przed nami efekt kolejnej z nich. W hicie TVP ponownie zobaczymy dobrze znaną bohaterkę, ale zagra ją inna aktorka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Producenci "Klanu" podmienili aktorkę, która wcielała się w Mildę. Bohaterka wraca do serialu

Milda, w którą wcielała się Sawa Fałkowska, stała się ważną bohaterką "Klanu" po tym, jak nawiązała romans Michałem Chojnickim. Urodziła jego bohaterowi dziecko, a sama trafiła do szpitala psychiatrycznego. Po opuszczeniu placówki zniknęła i wydawało się, że to koniec wątku postaci. Tymczasem scenarzyści ponownie umieścili Mildę w scenariuszu. Zagra ją jednak inna aktorka, teraz w postać wcielać się będzie Kornelia Anowska, którą mogliśmy oglądać między innymi w "Pierwszej miłości" i "Tylko miłość".

"Klan" przywraca postać Mildy. Jak scenarzyści rozwiązali wątek zaginionej bohaterki?

Jak poinformował portal Plotek, postać Mildy pojawi się w "Klanie", jednak bohaterka wróci odmieniona. Nie będzie chciała słyszeć o własnym dziecku i zapewni, że jest teraz inną osobą. Poprosi także o wycofanie zgłoszenia o jej zaginięciu.

Naprawdę przyjechałam tylko was uspokoić. Ja jestem teraz inną osobą (...) ja nie mam dziecka (...) Nic mi nie dolega, mamo. Poza tym nie zabiorą mnie bez mojej zgody. Naprawdę muszę już wracać — wyjaśni lakonicznie.

Wątek Mildy zapowiada się bardzo tajemniczo.

  • Kornelia Angowska
  • Kornelia Angowska
  • Kornelia Angowska w "Klanie"
  • Kornelia Angowska w "Klanie"
[1/4] Kornelia AngowskaŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także