"Przyjaciółki": po odejściu Sokołowskiej producenci szykują powrót innej gwiazdy

"Przyjaciółki": po odejściu Sokołowskiej producenci szykują powrót innej gwiazdy

Anita Sokołowska (fot. Instagram)
Anita Sokołowska (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
20.09.2023 10:20, aktualizacja: 20.09.2023 10:58

"Przyjaciółki". Z pracą w programie pożegnała się Anita Sokołowska. Producenci wynagrodzą to wielkim powrotem innej gwiazdy serialu?

Z serialu "Przyjaciółki" odeszła uwielbiana przez widzów Anita Sokołowska, która u boku Magdaleny Stużyńskiej, Joanny LiszowskiejMałgorzaty Sochy grała Zuzę – jedną z głównych bohaterek. Scenarzyści odesłali postać w daleką podróż.

Chwilę przed wyemitowaniem ostatniego odcinka z jej udziałem, Sokołowska zamieściła na Instagramie oświadczenie. Podziękowała w nim współpracownikom oraz widzom:

Wiadomości otrzymuje od was w komentarzach, wiadomościach prywatnych - są ich nie setki a tysiące. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie osobiście, choć się staram. To tylko dowód na to, że nasza praca - aktorów ma sens, jeśli potrafimy dostarczyć Wam tylu emocji i wzruszeń, które Wy odbieracie i przeżywacie. BARDZO WAM DZIĘKUJĘ . Wysyłam do Was dobrą energię i przytulam. I napiszę to jeszcze raz: DO ZOBACZENIA NA SZLAKU. Już niedługo będę się mogła podzielić informacjami z Wami o moich nowych projektach.

Portal Plotek.pl podzielił się z czytelnikami nowymi informacjami dot. serialu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Przyjaciółki": znana aktorka wróci do serialu?

Redakcja przywołanego portalu ustaliła, że producenci chcą przywrócić wątek Doroty, w którą wcielała się Agnieszka Sienkiewicz. Kreowana przez nią bohaterka zniknęła w 2021 roku. Scenarzyści jej nie uśmiercili, tylko odesłali na emigrację na Zanzibar.

Ten powrót Doroty miałby wynagrodzić śmierć Zuzy i złagodzić trudne emocje. Ona była bardzo lubiana i zdecydowanie należała do najzabawniejszych przyjaciółek. Mogłaby znowu rozśmieszać widzów i wprowadzić do serialu słońce, które po odejściu Anity zaszło. Mamy nadzieję, że Agnieszka już odpoczęła i wróci do nas – przekazał informator Plotka.

Podobno już mają trwać rozmowy na ten temat.

Wszystko będzie ogłaszane w swoim czasie. Powrót Doroty ma zaskakiwać i być bombą pozytywnych emocji, które sprowadzą akcję na lepsze i pozytywniejsze tory – dodało źródło.

Sama Sienkiewicz nie chce jeszcze publicznie komentować sprawy.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także