Reakcje widzów na "Czas na show. Drag Me Out". Są MOCNO podzieleni: "Do czego ten świat zmierza"

Reakcje widzów na "Czas na show. Drag Me Out". Są MOCNO podzieleni: "Do czego ten świat zmierza"

Widzowie podzieleni po 1. odcinku "Drag me out"
Widzowie podzieleni po 1. odcinku "Drag me out"
Źródło zdjęć: © AKPA
06.03.2024 10:08

Za nami premiera jednego z najbardziej kontrowersyjnych show TVN-u, "Drag Me Out". Nic dziwnego, że widzowie wydali już pierwsze osądy na temat programu. W sieci wrze, ale chyba tego należało się spodziewać.

"Czas na Show. Drag Me Out" to zupełnie nowy program w polskiej telewizji. TVN od kiedy opublikował wiosenną ramówkę mocno promował start show, w którym gwiazdy przeistaczają się w drag queen, a następnie dają popisy na scenie. Do walki o tytuł stanął między innymi Tomasz Karolak, Michał Mikołajczak czy Marcin Łopucki. W jury zasiada natomiast Anna Mucha, Michał Szpak i Andrzej Seweryn.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co działo się w pierwszym odcinku "Czas na Show. Drag Me Out"?

TVN szumnie zapowiadał, że program "Czas na Show. Drag Me Out" będzie powiewem świeżości. Premierowy odcinek rzeczywiście przyniósł mnóstwo emocji, świetne występy i ogrom pozytywnej energii. Widzowie poznali do tej pory jedynie trzech uczestników, którzy pokazali, czego nauczyli się pod okiem profesjonalnych drag queen. Pierwszy występ mają za sobą Marcin Łopucki, Michał Mikołajczak i Kamil Szymczak. Stanęli oni na scenie ze swoimi mentorami, którzy starali się przekazać im wszystkie niezbędne do idealnego występu wskazówki.

Fani komentują premierowy odcinek "Drag Me Out". Skrajne oceny telewidzów

Nic dziwnego, że telewidzowie tłumnie ruszyli do komentowania pierwszego odcinka "Drag Me Out" - w końcu czegoś takiego jeszcze nie było. Oczywiście tym samym nie zabrakło ani komentarzy pochwalających, ani krytykujących program. Co najbardziej spodobało się fanom show? Przede wszystkim dobór piosenek czy ruchy występujących mężczyzn.

"Oni serio tańczą jak nie jedna kobieta by chciała", "Super, że to robicie Girls. This is Power. Polsko jesteś na to ready!", "Ależ to jest świetny program! Brawooo", "Dobra robota, dla wszystkich wielki SZACUN" - to tylko nieliczne komentarze pochwalające "Drag Me Out".

Słowa krytyki również pojawiają się pod postem promującym program, jednak już na pierwszy rzut oka jest ich zdecydowanie mniej. Z pewnością jednak im dłużej program "Czas na Zmiany. Drag Me Out" będzie na antenie, tym bardziej Polacy będą z nim oswojeni. Co więc nie przypadło do gustu części telewidzów?

"Dno i porażka! Ciekaw jestem ile tysięcy złotych marnujecie na program, który nic nie wnosi do życia (...)", "Do czego ten świat zmierza" - pisała część przeciwników show.
Pierwszy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" budził ogromne emocje
Pierwszy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out" budził ogromne emocje© fot. Instagram

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także