Debiut programu "Masterchef Nastolatki"? Widzowie MOCNO podzieleni

Debiut programu "Masterchef Nastolatki"? Widzowie MOCNO podzieleni

Pierwszy odcinek "Masterchef Nastolatki" za nami
Pierwszy odcinek "Masterchef Nastolatki" za nami
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
04.03.2024 13:10, aktualizacja: 04.03.2024 13:35

Pierwszy odcinek "Masterchef Nastolatki" za nami. Widzowie nowego formatu tego kulinarnego show wydali pierwsze osądy na temat jurorów, uczestników, ale też samego programu. Co sądzą fani? Nie obyło się bez słów krytyki.

"Masterchef Nastolatki" to trzeci tego typu program TVN-u. Widzowie mogli już śledzić edycje dla dorosłych oraz najmniejszych dzieci. Teraz czas na uczestników "po środku", w wieku nastoletnim. Aspirujących kucharzy oceniać będą Michel Moran, Dorota Szelągowska oraz Tomasz Jakubiak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Premiera "Masterchef Nastolatki". Emocji nie brakowało

W niedzielny wieczór ruszyła kolejna edycja Masterchefa, tym razem przeznaczona dla nastolatków. Pierwszy odcinek był niezwykle emocjonujący. Nie brakowało pysznych dań, zaciętej rywalizacji oraz małych dramatów. Jurorzy rozdali już osiem fartuchów, więc do obsadzenia pozostało jeszcze sześć miejsc. To jednak wydarzy się dopiero w kolejnym odcinku.

Fani komentują pierwszy odcinek programu "Masterchef Nastolatki". Opinie są podzielone

Popularne programy telewizyjne bardzo często budzą skrajne emocje wśród fanów. Nie inaczej jest w przypadku "Masterchefa", co do którego widzowie są podzieleni. Oczywiście wielu z nich nie mogło doczekać się kulinarnego show i po pierwszym odcinku wypowiadają się o nim w samych superlatywach.

"Rewelacyjny program", "Mamy to", "Dużo makaronów :) lubię to!" - pisała część internautów.

Pojawiły się jednak także opinie krytyczne, w których najczęściej przewijają się informacje na temat formuły programu. Negatywne komentarze dotyczą również tego, że za mało jest w nim gotowania, a twórcy bardziej skupiają się na historiach uczestników.

"Chciałam obejrzeć z synem program o gotowaniu, a dostałam serię sesji psychoterapeutycznych Martyny Wojciechowskiej i reklamę fundacji tvn autorstwa Doroty Szelągowskiej z kilkoma smutnymi historiami nastolatków w tle. A gdzie gotowanie?", "Dziwnie dobrana muzyka w tle, lektor zmieniony i niefajny, mało gotowania i Michela, niepotrzebny Rozkoszny, jury powinno grać główne skrzypce, smutne historyjki jak zwykle, ciężko to się ogląda, eksperyment nieudany" - pisali zniesmaczeni fani.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

"Masterchef Nastolatki" zebrał skrajne opinie fanów
"Masterchef Nastolatki" zebrał skrajne opinie fanów© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także