Rekordzista "1 z 10" wystąpił w "Va Banque". Pan Artur zszokował widzów? "Jestem zaskoczony wynikiem"

Rekordzista "1 z 10" wystąpił w "Va Banque". Pan Artur zszokował widzów? "Jestem zaskoczony wynikiem"

Teleturniej "Va Banque". Kto wygrał ostatni odcinek?
Teleturniej "Va Banque". Kto wygrał ostatni odcinek?
Źródło zdjęć: © Facebook
03.04.2024 20:32, aktualizacja: 03.04.2024 21:19

W ostatnim odcinku "Va Banque wystąpił pan Artur, którego legendarny wynik w "1 z 10" nie udało się nikomu pobić. Jak mu poszło? Oj, jest co komentować!

Teleturniej "Va Banque" przeszedł ostatnio kilka zmian. Nie tylko odświeżono wygląd studia, ale także wymieniono prowadzącego. Z programem pożegnał się Przemysław Babiarz. Nowym gospodarzem formatu został Radosław Kotarski. Zmiany nastąpiły też w innych teleturniejach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Va Banque". Pan Artur faworytem wyścigu o zwycięstwo?

W ostatnim odcinku teleturnieju "Va Banque" zapowiedziano występ uczestnika, znanego widzom z programu "1 z 10". Pan Artur wygrał jeden z odcinków, zdobywając rekordową liczbę punktów - 803. Do tej pory nikt nie pobił jego wyniku, choć ostatnio było już blisko.

Jakbym się zgłosiła do programu, weszła do studia i zobaczyła tego gościa to chyba bym się odwróciła i wyszła - pisała jedna z fanem programu pod zapowiedzią uczestników.

Inna uczestniczka zamieściła podobny komentarz.

Chciałam wziąć udział w castingu do programu, ale dobrze, że tego nie zrobiłam. Znając szczęście trafiłabym do odcinka z Panem Arturem i robiłabym tam tylko za ładną dekorację.

"Va Banque". Kto wygrał ostatni odcinek?

Czy pan Artur dał dziś znów popis swojego intelektu i wygrał kolejny teleturniej w swojej karierze? Tym razem musiał uznać wyższość innego uczestnika, pana Marka, który jednak nie udzielił prawidłowej odpowiedzi w finale.

Do samego końca nie można było przewidzieć kto zwycięży. Wystarczyło, aby któryś z zawodników udzielił poprawnej odpowiedzi na pytanie finałowe, a wygrałby. Pomylili się wszyscy. Zwyciężył Marek, któremu po odjęciu zostało 5799 zł. Jest to jego drugie zwycięstwo. Łącznie wygrał już u nas 11 549 zł. Drugie miejsce zajął Artur, ale brawa za nieustępliwą walkę należą się również Maciejowi. Gratulujemy!

Fani programu nie mogli uwierzyć w to, co oglądali na ekranach telewizorów.

  • Jestem zaskoczony wynikiem p. Artura. Albo miał słabszy dzień, albo konwencja programu nie jest w jego naturze.
  • Co do Pana Artura to wiedzy nie można mu odmówić myślę, że znał na większość pytań odpowiedź, ale trochę zabrakło szczęścia i może refleksu.
  • Proszę nie tłumaczyć Pana 803 przyciskiem. Wiele pytań o najwyższej wartości, w obu rundach, pozostało bez odpowiedzi. Pytanie o kolor ości bellony było w 1z10.
  • Odnoszę wrażenie, że niektórzy, to nawet przegranej zazdroszczą człowiekowi! Sam może nie mieć, nawet nie próbować mieć, ale najważniejsze, że komuś noga się powinęła! Żenujące.


Uczestnicy teleturnieju "Va Banque"
Uczestnicy teleturnieju "Va Banque"© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także