Robert Janowski podpadł władzom Polsatu, co go czeka? Klamka zapadła

Robert Janowski – jaka przyszłość czeka go w Polsacie?
Robert Janowski – jaka przyszłość czeka go w Polsacie?
Źródło zdjęć: © KAPIF

26.01.2024 09:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Janowski naraził się kierownictwu Polsatu, czy więc jeszcze zobaczymy go na antenie? Jeden z portali podał garść informacji.

Robert Janowski jest kojarzony przede wszystkim za sprawą programu "Jaka to melodia?", który prowadził w latach 1997-2018. Po nim program Telewizji Polskiej przypadł Norbiemu, którego z czasem zastąpi Rafał Brzozowski.

Sam Janowski odnalazł się w Polsacie, gdzie od 2022 roku zasiada w jury popularnego talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Portal Plotek jako pierwszy podał, że w ostatnich dniach dziennikarz muzyczny złożył wizytę w siedzibie TVP na Woronicza. Podobno dyskutował tam na temat ewentualnego powrotu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Janowski podpadł Polsatowi?

Zaraz po tym portal ShowNews zamieścił tekst na temat nastrojów w Polsacie. Podobno Janowski podpadł kierownictwu tym, w jaki sposób się zachował.

Chciał jak najszybciej pożegnać się z Polsatem i w ostatniej chwili zerwać umowę na bycie jurorem w "TTBZ". W związku z tym w Polsacie zwołano specjalne zebranie, na którym dyskutowano o dalszych losach Janowskiego. Takie zebrania mają miejsce niezwykle rzadko, dlatego sytuacja musi być na ostrzu noża – podał informator portalu.

Źródło zasugerowało nawet, że szefostwo Polsatu być może będzie chciało ukarać Janowskiego i zakończyć z nim współpracę za "nielojalność".

Jaka przyszłość czeka Roberta Janowskiego?

Finalnie Janowski na jakiś czas zostaje u dotychczasowego pracodawcy, ponieważ już podpisał stosowną umowę – udało się ustalić ShowNews. O ile na wiosnę zobaczymy go na antenie Polsatu, to pracownicy telewizji nie są optymistami.

(...) każdy zdaje sobie sprawę, że jesienią raczej wyląduje w TVP – usłyszeli dziennikarze ShowNews od swojego informatora.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także