Robert Janowski wraca do TVP. Poprowadzi "Jaka to melodia"?

Robert Janowski
Robert Janowski
Źródło zdjęć: © AKPA | Jacek Kurnikowski
oprac. NJA

19.06.2024 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno Polsat poinformował, że po czterech edycjach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z jury odchodzi Robert Janowski. Teraz Press potwierdza, że prezentera zobaczymy w kolejnej odsłonie popularnego teleturnieju.

Robert Janowski to postać doskonale znana polskiej publiczności. Przez ponad 20 lat był twarzą "Jaka to melodia?", zdobywając serca widzów swoim charyzmatycznym stylem prowadzenia. Po nim program Telewizji Polskiej przypadł Norbiemu, którego z czasem zastąpi Rafał Brzozowski.

Po odejściu z TVP Robert Janowski próbował swoich sił w TV Puls, prowadząc własne show "Gra muzyka". Następnie wystąpił w 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prezenter wygrał program. Później został jednym z jurorów w formacie Polsatu. Jednak w nowym, 21. sezonie już się nie pojawi.

Robert Janowski wraca do TVP. Poprowadzi "Jaka to melodia"?

Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że przesądzony jest powrót Roberta Janowskiego do teleturnieju "Jaka to melodia?" w TVP 1. Przypomnijmy, że informacje na ten temat pojawiają się już od kilku miesięcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z informacji przekazanych przez portal wynika również, że "na początku sierpnia rozpoczną się nagrania do nowych odcinków z Robertem Janowskim jako prowadzącym".

Z kolei "Plotek" opisuje, jak miałby wyglądać program "Jaka to melodia?" po powrocie Roberta Janowskiego.

Przede wszystkim nie wyobraża sobie, by w show były dalej utwory disco polo. Jasno to zaznaczył. Chce też powrotu publiczności. Zrezygnowano z niej w pandemii i nie wrócono do tej formuły później, a według Roberta to duży błąd - powiedział informator "Plotka".

Warto również wspomnieć, że obecny prowadzący "Jaka to melodia?", Rafał Brzozowski, także znajduje się w centrum medialnych doniesień. Spekulacje dotyczące jego ewentualnego przejścia do Polsatu nabrały na sile po tym, jak prezenter telewizyjny przyznał w rozmowie z Pomponikiem, że ma już "plan B" na wypadek odejścia z TVP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także