"Rodzinka.pl" wróci z nowymi odcinkami. Wiadomo, kiedy emisja

"Rodzinka.pl" wróci z nowymi odcinkami. Wiadomo, kiedy emisja

"Rodzinka.pl" wraca?
"Rodzinka.pl" wraca?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
18.04.2024 20:01

Rodzinka.pl była uwielbiana przez rzesze telewidzów. Nic zatem dziwnego, że TVP myśli o wznowieniu prac nad nowymi odcinkami serialu. Znane są już pierwsze szczegóły i data emisji nowego sezonu.

"Rodzinka.pl" opowiadała o rodzinie Boskich, a także ich przyjaciołach. Na planie serialu dorastały młode gwiazdy, takie jak Maciej Musiał, Julia Wieniawa czy Emilia Dankwa. Czy widzowie są gotowi na powrót ulubionych postaci? I czy dawni aktorzy będą znów chcieli pojawić się w historii o Boskich?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzinka.pl" wraca z nowymi odcinkami?

Fani serialu od kilku lat narzekali, że nie doczekali się właściwego zamknięcia historii rodziny Boskich. To prawda. Ostatni odcinek, który został wyemitowany, zostawiał bohaterów (i widzów) w połowie serii. Okazuje się jednak, że cierpliwość popłaca i po czterech latach prace nad nowym sezonem "Rodzinki.pl" mogą zostać wznowione.

Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu, wiele razy miała wracać w rozmowach z władzami TVP do tematu pracy nad nowymi odcinkami "Rodzinki.pl", niestety, do tej pory bezskutecznie. Czyżby teraz miało się to zmienić?

Kiedy nowe odcinki "Rodzinki.pl"?

Jak udało się ustalić portalowi Świat Gwiazd, prace nad powrotem serialu na ekrany trwają w najlepsze. Wiadomo już, które gwiazdy dostały propozycję powrotu do hitu, a nawet kiedy rozpoczną się zdjęcia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nowe odcinki pojawią się na ekranie w 2025 roku.

Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci.

Te wieści z pewnością ucieszą wielu fanów niezwykłego serialu.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
"Rodzinka.pl" wraca na ekrany?
"Rodzinka.pl" wraca na ekrany?© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także