Roksana Węgiel jak lwica broni Dagmary Kaźmierskiej: "To jest przykre"

Roxie Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej
Roxie Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roksana Węgiel w ‘Tańcu z gwiazdami" zaprzyjaźniła się z Dagmarą Kaźmierską. Jak zareagowała na wieści o jej przestępczej przeszłości?

Kilka tygodni temu na jaw wyszły wstrząsające fakty z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Przypomnijmy, że na kilka dni wcześniej, zanim zeznania świadków z rozprawy przeciwko Kaźmierskiej ujrzały światło dzienne, "królowa życia" zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wytłumaczyła to problemami ze zdrowiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska została pogrążona

Po tym, jak serwis Goniec.pl ujawnił szczegóły z przeszłości Dagmary, opinia publiczna zamarła. Choć nie było tajemnicą, że Kaźmierska odsiedziała swój wyrok, nikt nie podejrzewał, do jakich czynów mogła być kiedyś zdolna. W związku z nowymi faktami, jakie ujrzały światło dziennie tuż przed finałem "Tańca z gwiazdami", Dagmarę odsunięto od telewizji. Usunięto także odcinki programów, w których brała udział.

Roxie Węgiel broni Dagmary Kaźmierskiej

Roksana nie ukrywała, że Dagmara zaskarbiła sobie jej sympatię. Jak młoda artystka skomentowała aferę z Kaźmierską? 

To jest przykre. Ja jej współczuję, bo ona nigdy tego nie ukrywała. Nie mówię o szczegółach, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie, co było prawdą, co nie było prawdą. Ale kiedy ktoś już odsiedział karę, pokutował za swoje winy, to nie powinno się do tego wracać - powiedziała w rozmowie z "Party!".
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także