"Rolnik szuka żony". Dorota zaliczyła metamorfozę. Jednak nie rozpacza po Waldemarze?

"Rolnik szuka żony", Dorota (fot. TVP, Instagram)
"Rolnik szuka żony", Dorota (fot. TVP, Instagram)
Źródło zdjęć: © TVP, Instagram

30.11.2023 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Rolnik szuka żony". Dorota pokazała się w nowym wydaniu. Była jedną z kandydatek Waldemara, z którym rozłąkę mocno przeżyła. Na ostatnim zdjęciu zdaje się jednak promieniować humorem. Co może być powodem?

Już wkrótce widzowie Rolnik szuka żony oglądać będą mogli ostatni, finałowy odcinek tego sezonu. Dla uczestników oznacza to czas ostatecznych decyzji, z kim koniec końców się zwiążą. Atmosfera zagęszcza się coraz bardziej, fani programu mają swoich ulubieńców, na których sukces mocno liczą. Wśród powtarzanych pytań często pojawia się jedno: kogo wybierze Waldemar?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak święta Bożego Narodzenia spędzi Lara Gessler? Ma już prezenty?

"Rolnik szuka żony". Dorota płakała po Waldemarze

Przez pewien czas na jedną z jego głównych kandydatek typowano Dorotę ze Szczecina. Dostała ona nawet zaproszenie na jego gospodarstwo. W pewnym momencie jednak mężczyzna uznał, że chce wrócić do domu. Jego towarzyszka bardzo mocno przeżyła ten moment - z jej oczu pociekły nawet łzy.

Waldemar wywołał niemałą burzę tym, że łączyło go coś z kobietą spoza programu. Przez jakiś czas łączono go także z Ewą, nie okazali się jednak dobrym materiałem na parę. Niektórzy spekulują, że wróci do Doroty...

Dorota pokazała się odmieniona

Na opublikowanym przez siebie ostatnim zdjęciu na Instagramie Dorota wydaje się jednak być w doskonałym humorze. Pokazała się zupełnie odmieniona - zaliczyła niezłą metamorfozę. W burzy loków jest jej niezwykle do twarzy. Zdecydowała się też na kolorową koszulę, przyzdobioną ilustracjami kotów.

Czyżby szykowała się na jakieś specjalne spotkanie?

Zobacz także