"Rolnik szuka żony". Kolejne radosne wieści o zaręczynach. Pokazała pierścionek!

Anna Stelmaszyk (Instagram)
Anna Stelmaszyk (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

10.01.2024 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Rolnik szuka żony". Anna Stelmaszyk pochwaliła się pierścionek zaręczynowym na swoim Instagramie. Fani programu nie ukrywają ekscytacji i czekają na pierwsze informacje o ślubie. Kim jest jej partner?

Fani programu Rolnik szuka żony mają powody do radości. W życiach prywatnych uczestników popularnego reality show od TVP dzieje się ostatnio mnóstwo ciekawego. Co rusz słychać o kolejnych ciążach, wspólnych planach, a także - co budzi chyba najwięcej emocji - zaręczynach. Kolejna uczestniczka właśnie potwierdziła, że wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Koniec "Wiadomości". Polacy ocenili "19.30"

"Rolnik szuka żony". Anna Stelmaszyk zaręczona

Annę Stelmaszyk widzowie kojarzyć mogą z szóstego sezonu Rolnik szuka żony. Udział w programie przyniósł jej niemałą popularność. Na samym profilu instagramowym obserwuje ją już ponad 68 tys. osób. Regularnie publikuje tam aktualne wieści ze swojego życia, chwaląc się wycieczkami i nowymi wyzwaniami.

Chociaż nie udało jej się znaleźć miłości w Rolniku..., odnalazła ją u boku tajemniczego mężczyzny. Co więcej, niektórym użytkownikom platformy udało się wyłapać, że na jej palcu zagościł pierścionek zaręczynowy. Wszystko dzięki podsumowaniu poprzedniego roku, którym podzieliła się z fanami.

Czy ja dobrze widzę... pierścionek zaręczynowy? Jeśli tak to bardzo się cieszę, że znalazłaś szczęście - napisała jedna z obserwujących Stelmaszyk.

Ta nie pozostała dłużna i w przyjaznym tonie odpowiedziała internautce.

Dziękuję bardzo.

Na ten moment Stelmaszyk pozostaje jednak skryta na temat tego, kim jest jej wybranek. Kto wie, może już wkrótce dowiemy się czegoś więcej...

Zobacz także