"Rolnik szuka żony": Valentyn zrobił TO dla Klaudii. Wiele kobiet jej pozazdrości

"Rolnik szuka żony": Valentyn zrobił TO dla Klaudii. Wiele kobiet jej pozazdrości

Klaudia i Valentyn (fot. Instagram)
Klaudia i Valentyn (fot. Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
02.10.2023 09:15, aktualizacja: 02.10.2023 09:34

Klaudia i Valentyn z "Rolnik szuka żony" to jedna z najpopularniejszych par programu. Widzowie mocno kibiucują zakochanym, a ich relacja zdaje się kwitnąć z odcinka na odcinek. Ostatnio Klaudia wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcia z romantycznej kolacji, którą przygotował dla niej jej wybranek. Jak sobie poradził?

Klaudię i Valentyna można wymienić wśród najpopularniejszych par z 9. edycji dobrze znanego polskim telewidzom reality show "Rolnik szuka żony". Zakochani nie tak dawno świętowali rocznicę swojego związku, co fani programu TVP przyjęli z niemałą aprobatą. Nic dziwnego, w końcu ich miłości widzowie mocno kibicowali. Według słów Klaudi, istotnym momentem dla jej decyzji była... rozmowa wśród ogórków.

Ulubieńcy publiczności pielęgnują swój związek jak tylko mogą, chwaląc się wspólnie spędzanymi chwilami na socialach. Ostatnio na Instagramie Klaudii zobaczyć można było przyszykowaną przez Valentyna romantyczną kolację. Czym zaskoczył ją jej wybranek? Jak skomentowała, tak właśnie wygląda jej oczami randka idealna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rolnik szuka żony": Valentyn zrobił niespodziankę dla Klaudii

Co mogliśmy zobaczyć na story uczestniczki "Rolnik szuka żony"? Valentyn spisał się na medal. Przyszykował elegancką kolację przy świecach, z winem i makaronem. W tle zobaczyć można było włączony telewizor - wszystko wskazywało na to, że para postawiła na seans w towarzystwie pysznego, własnoręcznie przygotowanego jedzenia.

Jednocześnie odpowiedziała wielu zaciekawionym fanom, którzy zastanawiali się, czy Klaudia śledzi poczynania swoje i Valentyna w programie. Co napisała?

Pytacie, co my tak z tym "Rolnikiem" ostatnio... Kończymy oglądać wspólnie naszą edycję. Jeszcze razem jej nie oglądaliśmy. Z perspektywy czasu naprawdę rozczulająco się ogląda to, jak się rodziło między nami uczucie - podsumowała.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także