Roxie Węgiel była faworytką "Tańca z gwiazdami". Jak wypadła w pierwszym odcinku?

Roxie Węgiel była faworytką "Tańca z gwiazdami". Jak wypadła w pierwszym odcinku?

Roxie Węgiel podbiła serca widzów "Tańca z gwiazdami"?
Roxie Węgiel podbiła serca widzów "Tańca z gwiazdami"?
Źródło zdjęć: © KAPIF
03.03.2024 21:29

Iwona Pavlović w pierwszym odcinku 14. edycji "Tańca z gwiazdami" dała Roxie Węgiel ważną radę. Młoda piosenkarka była faworytką wielu widzów. Czyżby nie zachwyciła w swoim tanecznym debiucie?

"Taniec z gwiazdami" po raz 14. gości na antenie Polsatu. W najnowszej edycji możemy oglądać wiele gwiazd, a jedną z największych jest bez wątpienia Roksana Węgiel. Zaledwie 19-letnia piosenkarka ma duże doświadczenie na scenie i zdaniem wielu widzów jest faworytką do wygrania Kryształowej Kuli. Czy potwierdziła to swoim pierwszym tańcem?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Jak poradziła sobie w pierwszym odcinku?

W 14. edycji "Tańca z gwiazdami" Roxie Węgiel partneruje Michał Kassin. Para zadebiutowała w programie cha-chą i zachwyciła żywiołowym wykonaniem. Jurorzy nie kryli zachwytu nad występem 19-latki, ale jak zwykle najsurowsza Iwona Pavlović miała swoje "ale". Zdaniem ekspertki Roksana zatańczyła bez emocji i nad tym elementem z pewnością musi popracować. Młoda gwiazda obiecała, że się postara. Co na to widzowie?

Widzowie zachwyceni Roksaną Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Zdeklasowała konkurencję?

Pod postem z fragmentem występu Roxie Węgiel pojawiły się liczne komentarze widzów. Zdecydowana większość uważa, że piosenkarka zatańczyła o wiele lepiej od konkurentów i już teraz widać, że ma zadatki na profesjonalną tancerkę.

Roxie na pewno znajdzie się w finale (...) Można jej nie lubić, ale tańczyła świetnie (...) Najlepsza do tej pory i w końcu wyższe noty od jury. Widać i czuć, że Roxie zależy i się stara. Oczywiście dobór repertuaru nieprzypadkowy (...) Laska ma talent! Pod koniec edycji będzie rasową tancerką - czytamy.

Roxie wyrasta na objawienie "Tańca z gwiazdami", ale w kolejnych odcinkach konkurencja z pewnością będzie jedynie rozwijała swoje umiejętności.

Roxie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"
Roxie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"© KAPIF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także