"Sanatorium miłości". Joanna Dyrkacz pisze o końcu. "Z przykrością i smutkiem zawiadamiam". Co się stało?

"Sanatorium miłości". Joanna Dyrkacz pisze o końcu. "Z przykrością i smutkiem zawiadamiam". Co się stało?

Joanna Derkacz
Joanna Derkacz
Źródło zdjęć: © AKPA
06.11.2023 20:17, aktualizacja: 06.11.2023 20:41

Joanna Dyrkacz jest jedną z najbardziej lubianych postaci, które pojawiły się w programie "Sanatorium miłości". Jej ostatni wpis bardzo mocno niepokoi. Asia mówi o końcu i smutku. Z czym się musiała pożegnać?

Joanna Dyrkacz może pochwalić się niezwykłą karierą modelki, którą zaczęła wtedy, gdy większość kończy chodzenie na wybiegach, bo po 40. roku życia. Kobieta wróciła z USA do Polski. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda jej życie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Joanna Dyrkacz wróciła po latach do Polski

Joanna przez lata mieszkała w USA, gdzie robiła karierę modelki. Choć nie jest tak znana jak Anja Rubik, to może się pochwalić wyjątkowym sukcesem, jaki osiągnęła po 40. roku życia. Chodziła po wybiegach dla najlepszych modowych marek.

Joanna Dyrkacz postanowiła jednak wrócić do Polski i osiedliła się w Warszawie, gdzie założyła fundację charytatywną i grupę Super Silver.

Joanna Dyrkacz zmienia swoje życie

Ostatni wpis na Facebooku kobieta zaczęła bardzo niepokojąco. Mówiła o smutku i stracie.

Kochani przyjaciele .. z przykrością i smutkiem zawiadamiam ze w ten weekend opuściłam mój dom i SupeRoleModels loft gdzie odbyło się 45 warsztatów, wiele ceremonii, wiele spotkań i kręgów. Było dużo radości, transformacji i czasami płaczu…Był to niezwykły okres dla mnie kiedy po 40 latach w USA przyjechałam do Polski w czasie pandemii i miałam okazje poznać was wszystkich i dzielić się różnymi doświadczeniami…

Okazuje się, że Joanna Dyrkacz zmieniła już lokum, w którym teraz będzie zaczynać swoje życie od nowa.

Przeprowadziłam się bliżej śródmieścia i czuję że zaczynam nowy okres w moim życiu i wiele moich planów zacznie się realizować... Wkrótce będę was informować o wszystkim.

Fani wpierają ją w tym czasie i nie przestają przesyłać ciepłych słów, licząc na to, że Joasia będzie się jeszcze bardziej rozwijać i że w nowym miejscu będzie jeszcze bardziej szczęśliwa.

  • Joanna Dyrkacz
  • Joanna Dyrkacz
  • Joanna Dyrkacz
[1/3] Joanna DyrkaczŹródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także