"Sanatorium miłości". Uczestnicy zapozowali na wybiegu. Co za elegancja!

Dojrzali z Klasą (Facebook)
Dojrzali z Klasą (Facebook)
Źródło zdjęć: © Dojrzali z Klasą

19.10.2023 12:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Sanatorium miłości". Uczestnicy programu mieli okazję przeżyć nie lada przygodę. Zaproszeni przez projektantkę Danutę Banaczek, zaprezentowali jej kolekcję na wybiegu.

Niezwykłe randkowe reality show dla seniorów, Sanatorium miłości, cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Jedna z uczestniczek, Wiesława Kwiatek, postanowiła zmniejszyć odległość pomiędzy publicznością i fanami. W tym celu założyła specjalną stronę na Facebooku, którą nazwała Dojrzali z Klasą. Często zobaczyć tam można, co nowego u bohaterów programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Herbuś o wyborach

Sanatorium miłości. Uczestnicy na wybiegu

Niedawno temu uczestnicy programu zostali zaproszeni przez projektantkę Danutę Banaczek do udziału w niezwykłym projekcie. Seniorki i seniorzy założyli na siebie bowiem ubrania z jej najnowszej kolekcji i... wystąpili na wybiegu. Pokaz odbył się w Skarżysku-Kamiennej, gdzie na specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni rozłożono czerwony dywan.

Co ciekawe, próby odbyły się w tym samym dniu. Uczestnicy Sanatorium miłości musieli wykazać się zatem sporą determinacją. Pomimo presji czasu, dali sobie radę na medal, a pokaz zakończył się sporym sukcesem.

Seniorki i seniorzy w eleganckich ubraniach

W nowej roli seniorki i seniorzy mieli za zadanie zaprezentować nie tylko ubrania dzienne, ale także wieczorowe. Po zakończonym pokazie przyszła pora na podsumowanie w postaci przyjęcia.

Kochani, takiego wyjątkowego wieczoru jeszcze nie było. Moi fantastyczni goście to uczestnicy Sanatorium miłości z różnych edycji. Wystąpili na pokazie mody bez przymiarek, z małą próbą. Myślę, że super wyszło, z radością, humorem i fantastyczną wspólną zabawą - zachwalała swoich modeli Banaczek.

Podoba wam się ten pomysł?

Zobacz także