Sara z "Rolnik szuka żony" urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka

Sara z "Rolnik szuka żony" urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka

Sara Szewczyk z "Rolnik szuka żony" urodziła
Sara Szewczyk z "Rolnik szuka żony" urodziła
Źródło zdjęć: © Instagram
13.03.2024 20:13

"Poczułam, co to znaczy kochać" - stwierdziła Sara Szewczyk, doskonale znana fanom "Rolnik szuka żony". Uczestniczka 4. edycji show TVP po raz drugi została mamą. Podzieliła się z fanami zdjęciem pociechy oraz zdradziła jej płeć i imię.

Wielu uczestników "Rolnik szuka żony" zyskuje na tyle dużą sympatię widzów, że nawet po zakończeniu programu cieszy się sporym zainteresowaniem. Tak jest w przypadku Sary Szewczyk znanej z 4. edycji show Telewizji Polskiej. Nie znalazła miłości w programie, ale poza nim spotkała ukochanego mężczyznę, z którym wzięła ślub. W 2022 roku po raz pierwszy zostali rodzicami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sara Szewczyk z "Rolnik szuka żony" po raz drugi została mamą

Na profilu Sary w ostatnich miesiącach nie brakowało efektów ciążowych sesji zdjęciowych. Teraz szczęśliwa mama opublikowała fotografię, na której możemy oglądać jej drugą pociechę. Była gwiazda "Rolnik szuka żony" zdradziła, że na świat przyszedł chłopiec.

Wczoraj o 10:27 po raz kolejny poczułam, co to znaczy pokochać kogoś od pierwszego wejrzenia. Moje 3550 gramów szczęścia. Od teraz mam trzech mężczyzn do kochania. Kubuś, niech los Ci sprzyja, o resztę zadbają rodzice - napisała zachwycona.

Sara postanowiła także podziękować lekarzom i personelowi medycznemu, który pomógł sprowadzić jej drugie dziecko na świat.

Sara Szewczyk z "Rolnik szuka żony" urodziła. Po raz drugi została mamą

Sara Szewczyk nie ukrywała, że kolejny poród był dla niej cudownym przeżyciem w dużej mierze za sprawą wysiłku lekarzy i personelu medycznego.

Poród może być cudownym przeżyciem. Jestem wdzięczna za wspaniałą opiekę w szpitalu. Cudownie jest czuć się zaopiekowaną, wtedy nawet ból schodzi na drugi plan - czytamy.

Szczęśliwej mamie oczywiście gratulujemy.

Sara Szewczyk z "Rolnik szuka żony" została mamą po raz drugi
Sara Szewczyk z "Rolnik szuka żony" została mamą po raz drugi© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także