Co dalej z "Rolnik szuka żony"? Telewizja Polska wydała komunikat

Co dalej z "Rolnik szuka żony"? Telewizja Polska wydała komunikat

Co dalej z programem "Rolnik szuka żony"?
Co dalej z programem "Rolnik szuka żony"?
Źródło zdjęć: © KAPIF
08.03.2024 15:35

W ostatnich miesiącach spekulowano, czy "Rolnik szuka żony" powróci na ekrany. Teraz sprawa jest już jasna, a fani programu mogą spać spokojnie. TVP zapowiedziała pierwszy odcinek nowej edycji.

"Rolnik szuka żony" to jeden z chętniej oglądanych reality show w polskiej telewizji. Zgłaszający się do programu uczestnicy poszukują partnerki na całe życie, ukazując przy tym, jak wygląda życie w gospodarstwie. I mimo że od pierwszej edycji minęło już 10 lat, to zainteresowanie programem nie maleje, a przykładów na udane związki po zakończeniu programu TVP nie brakuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co z powrotem programu "Rolnik szuka żony"? Wszystko już jasne

Ostatnie zmiany w Telewizji Polskiej pokazały, że żaden program czy prowadzący nie mogą być pewni swego miejsca. Ze stacją pożegnało się bowiem wielu dziennikarzy, którzy kojarzeni byli z poprzednią władzą. Pod znakiem zapytania były również reality shows i sporo mówiło się, że "Rolnik szuka żony" może zniknąć z ekranu. Fani programu mogą być jednak spokojni, bowiem kolejna, 11. edycja show przed nami.

"Rolnik szuka żony" powraca. Podano oficjalną datę premiery

Nieprzerwalnie od 2014 roku "Rolnik szuka żony" gości w domach milionów Polaków. I choć w ostatnim czasie spekulowano, że nowej edycji może nie być, to niedawno Telewizja Polska ogłosiła wielki powrót programu. Standardowo już, w Wielkanoc, czyli w tym roku 31 marca, zostanie pokazany odcinek zerowy, w którym telewidzowie poznają 10 kandydatów do programu. Następnie produkcja czeka na listy od zainteresowanych i następnie wybranych zostanie 5 uczestników, którzy pojawią się w jesiennej edycji show.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów tv
Grupa dla fanów seriali i programów tv© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także