Schudła 40 kilogramów. Wskazała CZTERY najważniejsze rzeczy w odchudzaniu

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska
Źródło zdjęć: © zrzut ekranu z TTV

14.01.2024 20:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kotońska schudła prawie 40 kilogramów. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma garść porad dla osób, które również zdecydowały się zrzucić zbędne kilogramy. Oto co powiedziała.

Agnieszka Kotońska zrobiła sporo zamieszania na rynku medialnym. Wszystko za sprawą spektakularnej metamorfozy. Gdy zaczynała pojawiać się w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", mierzyła się z nadwagą.

Z czasem ostro wzięła się za siebie, dzięki czemu schudła prawie 40 kilogramów. O tym, co zmieniła w swoim życiu, opowiedziała Jastrząb Post.

Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. (…) Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją prosecco, a ja wodę z cytryną – zaczęła. Teraz gotuję sobie sama, nie mam trenera, metodą prób i błędów zaczęłam eliminować produkty. Coś mi nie pasowało, coś odrzuciłam. Chleb jasny zamieniłam na ciemny, nie piję coli, nie piję wódki. Wszystko jest oparte na warzywach, ćwiczę 5 razy w tygodniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Kotońska ma garść porad dla odchudzających

Jako że przemiana Agnieszki była jedną z najbardziej spektakularnych w show-biznesie, celebrytka często jest proszona o wskazówki dla osób, które się odchudzają. W weekend internautka poprosiła ją o wskazanie JEDNEJ kluczowej rady. Kotońska nie zamierzała się tak ograniczyć i podzieliła się garścią cennych porad.

Musisz sama chcieć zmienić coś w swoim życiu. Nigdy nie rób tego dla kogoś, bo to nie wyjdzie. Sama musisz być dla siebie sterem i okrętem. Dyscyplina, zaangażowanie i systematyczność, nie odpuszczanie nawet w tych najgorszych momentach przyniosą czasem złość i uśmiech jednocześnie. Droga na metę nie będzie łatwa, ale zadowolenie i odbicie siebie NOWEJ w lustrze da ci satysfakcję, której nie kupisz za żadne pieniądze. Walcz każdego dnia i leć po swoje w trudnych pamiętaj. Pamiętaj, że mnóstwo kobiet walczy z Tobą – zaczęła.

Następnie przeszła do konkretów i wymieniła cztery czynniki, o które – jej zdaniem – trzeba zadbać w walce o sylwetkę marzeń.

Aby zdrowo żyć, musisz zadbać o sen, spożywać pożywne posiłki, aktywność fizyczną i nauczyć się panować nad stresem – wymieniła.
Agnieszka Kotońska o odchudzaniu
Agnieszka Kotońska o odchudzaniu© InstaStories
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także