Sensacja w ramówce TVP Info. Wracają dwa programy. Jeden z nich po 30 latach

TVP Info szykuje dwa duże powroty (fot. KAPiF)
TVP Info szykuje dwa duże powroty (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

10.02.2024 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVP Info szykuje sensacyjne powroty w ramówce. Na antenie stacji ponownie pojawią się dwa programy. Jeden z nich pierwszy raz od... 30 lat! Starsi widzowie z pewnością będą ukontentowani.

Wszystko to, co dzieje się obecnie dookoła TVP, wzbudza powszechne zainteresowanie. Po zmianie władzy w strukturach stacji zaszła prawdziwa rewolucja. Zwolniono sporą część pracowników, usunięto niektóre programy i zastąpiono je nowymi, dokonano niejednego głośnego transferu. Dotyczy to także TVP Info, które zdaje się coraz bardziej dostosowywać do panującej rzeczywistości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Do TVP Info powracają dwa programy

Tak oto włodarze informacyjnego kanału Telewizji Polskiej zdecydowali o wskrzeszeniu dwóch formatów, które wcześniej zabawiały widzów. Co takiego przygotowano? Po dłuższej nieobecności do TVP Info powrócą programy Młodzież kontra oraz 100 pytań do...

Drugi z nich jest ciekawym przypadkiem. Widzowie będą mogli oglądać go po raz pierwszy od 30 lat. Takie powroty zdarzają się wyjątkowo rzadko. Na ten moment jednak nie jest pewne, jakim osobom zostaną przydzielone role prowadzących.

Debiut nowego programu na TVP Info

To jednak nie koniec zmian w stacji. W ten weekend widzowie po raz pierwszy będą mogli zapoznać się z zupełnie nowym programem TVP Info, zatytułowanym Rozmowy niesymetryczne. Poprowadzi go Dorota Wysocka-Schnepf.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także