Sensacyjny PRZECIEK z planu "Pytania na Śniadanie". To on zostanie nowym prowadzącym?

Nowy prowadzący w "Pytaniu na Śniadanie"? (fot. KAPiF, Instagram)
Nowy prowadzący w "Pytaniu na Śniadanie"? (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

20.06.2024 09:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Pytaniu na Śniadanie" już wkrótce zostaną ogłoszone kolejne wielkie zmiany? Według informacji zdobytych przez jeden z serwisów plotkarskich, stacja ma już wytypowanego nowego prowadzącego. Wybór może zaskoczyć.

"Pytanie na Śniadanie" po przeprowadzonych przez TVP gruntownych zmianach wciąż budzi skrajne emocje. Niektórym nowe duety prowadzących się podobają, jeszcze inni narzekają na nową ekipę. Wszystko wskazuje jednak na to, że telewizja publiczna nie zamierza się zatrzymywać i nadal chce eksperymentować ze swoim programem śniadaniowym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowy prowadzący w "Pytaniu na Śniadanie"?

Portalowi ShowNews udało się otrzymać wieści zza kulis. Według zgromadzonych od osób zaangażowanych w produkcję informacji, już w te wakacje do zespołu ma dołączyć nowa osoba. Jako kolejną osobę zatrudnioną przez TVP do prowadzenia "Pytania na Śniadanie" typuje się Grzegorza Dobka. Kojarzyć go mogą czytelnicy Plejady, jako że Dobek przez trzy lata pełnił tam funkcję redaktora naczelnego.

Nie wiadomo, na ile przekaz jest wiarygodny. Faktycznego stanu rzeczy dowiemy się jednak najpewniej już wkrótce.

Katarzyna Dowbor zapowiada nowość w "Pytaniu na Śniadanie"

W rozmowie z ShowNews ciekawostkę zdradziła natomiast Katarzyna Dowbor. Jak wyjawiła, zamierza na czas wakacji częściej opuszczać studio "Pytania na Śniadanie", aby prowadzić wydania specjalne w polskich miejscowości.

Mamy nie tylko piękne studio letnie, w którym mamy fantastyczne kwiaty, ja je uwielbiam. Podziwiam ogrodnika, który się nimi zajmuje. Natomiast te wyjazdowe do mniejszych i większych miejscowości będą hitem. Chcemy być bliżej z ludźmi, ja już się szykuję - przekazała.
Grzegorz Dobek nowym prowadzącym "Pytania na Śniadanie"? (Instagram)
Grzegorz Dobek nowym prowadzącym "Pytania na Śniadanie"? (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także