Siostra Jana Górki też występowała w "The Voice of Poland". Adrianna Górka podbiła serce Marka Piekarczyka

Adrianna Górka i Janek Góka
Adrianna Górka i Janek Góka
Źródło zdjęć: © Facebook

30.11.2023 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Janek Górka cieszy się ze zwycięstwa w 14. edycji "The Voice of Poland". Okazuje się, że jego starsza siostra także występowała w programie. Jak sobie poradziła i czym teraz się zajmuje?

Janek Górka zwyciężył w 14. edycji "The Voice of Poland" i nie dał szans konkurencji. Choć wielu widzów nie zgadzało się z wynikami finałowego odcinka, 20-latkowi nie sposób odmówić wokalnego talentu i artystycznej wrażliwości. Nie każdy fan Janka wie jednak, że wcześniej w programie mieliśmy okazję posłuchać jego starszej siostry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adrianna Górka występowała w "The Voice of Poland". Siostra Janka Górki zachwyciła Marka Piekarczyka

Jan Górka ma starszą siostrę Adriannę, która na długo przed nim próbowała swoich sił w "The Voice of Poland". Podczas przesłuchań w ciemno 5. edycji poradziła sobie bardzo dobrze i zachwyciła swoim występem Marka Piekarczyka. Wokalista zaprosił ją do swojej drużyny, ale nie zagrzała w niej miejsca zbyt długo.

Adrianna Górka pożegnała się z muzycznym show TVP na etapie pojedynków. Zaśpiewała piosenkę "Dni, których nie znamy" w duecie z Karoliną Wojdat. Marek Piekarczyk uznał, że przeciwniczka Adrianny poradziła sobie lepiej. Czy siostra Janka Górki zrezygnowała z muzycznej kariery?

Siostra Janka Górki odpadła z "The Voice of Poland". Czym zajmuje się Adrianna Górka?

Okazuje się, że Adrianna Górka po zakończeniu przygody z "The Voice of Poland" nie porzuciła muzycznych marzeń. Na jej profilu w serwisie LinkedIn możemy przeczytać, że nadal realizuje się jako wokalistka.

Jestem wokalistką. Wkrótce także aktorką scen muzycznych (...) Obecnie jestem dyplomantką Studium Musicalowego Capitol, gdzie mogę rozwijać się pod okiem niesamowitych osób. Zajmuję się również oprawą muzyczną eventów, konferencji, imprez okolicznościowych. Zapraszam do współpracy! - napisała.

Jan Górka miał więc blisko osobę, od której mógł czerpać wiedzę na temat branży muzycznej.

  • Adrianna Górka
  • Adrianna Górka
  • Adrianna Górka
  • Adrianna Górka
[1/4] Adrianna Górka Źródło zdjęć: © Facebook | H. Michaluk
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także