Sławomira Śliwińska nie żyje. Zmarła dziennikarka "Wiadomości" TVP

Sławomira Śliwińska nie żyje. Zmarła dziennikarka "Wiadomości" TVP

Sławomira Śliwińska nie żyje
Sławomira Śliwińska nie żyje
Źródło zdjęć: © KAPIF, Pixabay
12.11.2023 17:15

Sławomira Śliwińska nie żyje. Znaną i cenioną dziennikarkę Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych pożegnała między innymi przyjaciółka z pracy.

Sławomira Śliwińska nie żyje. Smutna informacja o śmierci dziennikarki pojawiła się w mediach 12 listopada 2023 roku. Przekazała ją była koleżanka zmarłej z Telewizji Polskiej. Śliwińska przed śmiercią miała zmagać się z ciężką chorobą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sławomira Śliwińska nie żyje. Zmarła ceniona dziennikarka Telewizji Polskiej

Sławomira Śliwińska była wieloletnią pracowniczką TVP, współtworzyła między innymi "Dziennik Telewizyjny" i "Wiadomości". W stacji zajmowała się materiałami zagranicznymi.

Możecie nie wiedzieć, jak wyglądała, ale jestem przekonana, ze wielu z was znało jej głos. Przez lata przedstawiała się na końcu mądrych, dogłębnych, do bólu starannych (takich, jakie coraz rzadziej powstają) materiałów o świecie. "Sławomira Śliwińska. Wiadomości" - czytamy we wpisie Arlety Bojke, która przyznała, że od Śliwińskiej uczyła się dziennikarskiego fachu.

Bojke poinformowała także, że Sławomira Śliwińska zmarła po ciężkiej chorobie, pozostawiając pogrążonych w żłobie córkę i syna.

Sławomira Śliwińska nie żyje. Internauci żegnają zmarłą dziennikarkę TVP

Pod postem, w którym poinformowano, że Sławomira Śliwińska nie żyje, pojawiły się liczne komentarze. Wiele osób ciepło wspominało dziennikarkę, podkreślając między innymi jej talent i profesjonalizm.

Ogromny żal. Wyjątkowo życzliwy i dobry człowiek (...) Bardzo przykra wiadomość, żegnaj Sławciu, dziękuję za twoją życzliwość, ciepło, cierpliwość i profesjonalizm, no i ten głos! Wielka szkoda — czytamy.

Sławomira Śliwińska
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także