"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura pokazała nowy kadr z uroczystości i zwróciła się do fanów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura pokazała nowy kadr z uroczystości i zwróciła się do fanów

Laura i Karol
Laura i Karol
Źródło zdjęć: © East News
05.10.2023 13:19

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno wzięli ślub. Świeżo upieczona żona pochwaliła się kolejnym zdjęciem upamiętniającym ten magiczny i wyjątkowy dzień.

Historia Laury i Karola jest jak z filmu. Choć oboje zgłosili się do "ŚoPW", eksperci nie połączyli ich w pary. Zarówno Laura, jak i Karol w programie poślubili kogoś innego. Ich związki jednak nie przetrwały i każde z nich musiało ułożyć sobie życie na nowo. Jak się okazuje, los nie stanął im na przeszkodzie, a ich drogi splotły się ponownie. Wygląda na to, że sprawa jest poważna, bowiem po czerwcowych zaręczynach był rychły ślub.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Karol pobrali się we wrześniu 

Laura i Karol rozstali się z byłymi partnerami. Niedługo po tym, Karol postanowił napisać do Laury w mediach społecznościowych. Ich związek przez pewien czas był tajemnicą, jednak fani programu domyślali się, że między tym dwojgiem iskrzy. Przypuszczenia te okazały się słuszne, a potwierdziły je zaręczyny Laury i Karola, które miały miejsce podczas ich włoskich wakacji. Krótko po tym, bo już 30. września br. para wzięła ślub, który także utrzymywany był w tajemnicy. Karol tego dnia postawił na klasykę, miał na sobie czarny garnitur i muchę w tym samym kolorze oraz śnieżnobiałą koszulę. Z kolei panna młoda wybrała skromną sukienkę z w kolorze ecru i srebrne, lustrzane szpilki. 

Karol i Laura pokazali nowe zdjęcie ślubne

Laura opublikowała na InstaStory zdjęcie ze ślubu, pod którym podziękowała widzom za życzenia. Zamieszczony przez nią kadr z uroczystości przedstawia parę, która nie szczędzi sobie czułości. 

Wszystkim razem i każdemu z osobna bardzo dziękujemy za życzenia z okazji naszego ślubu - czytamy.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

  • Laura i Karol
  • Laura i Karol
  • Laura i Karol
  • Laura i Karol
[1/4] Laura i KarolŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także