Ślubu jednak nie będzie. Karolina Pajączkowska potwierdziła rozstanie

Karolina Pajączkowska rozstała się z partnerem
Karolina Pajączkowska rozstała się z partnerem
Źródło zdjęć: © AKPA

04.06.2024 16:53, aktual.: 04.06.2024 20:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłość, choć piękna, bywa czasem niezwykle ulotna. I przekonała się o tym właśnie prezenterka TVP - Karolina Pajączkowska, która opublikowała na Instagramie oświadczenie, że ona i jej narzeczony nie są już razem.

Karolina Pajączkowska i Marcin Nowak poznali się w pracy, a dokładniej na korytarzach warszawskiej siedziby Telewizji Polskiej. Wspólna praca sprawiła, że zapałali do siebie uczuciem, a w 2022 roku para zdecydowała się zaręczyć. Rozpoczęły się nawet przygotowania dotyczące ślubu oraz dwóch ceremonii, które miały odbyć się w Polsce oraz w Grecji. Na planach niestety się skończyło, bo prezenterka właśnie poinformowała, że rozstała się ze swoim partnerem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Pajączkowska potwierdza rozstanie

Chociaż Karolina stara się nie epatować życiem prywatnym, w rozmowie z Plejadą wyznała, że od pewnego czasu nie jest już związana z Marcinem Nowakiem.

Co do zasady nie komentuję życia prywatnego. Jednak, jako że informację o związku z Marcinem upubliczniłam, zdecyduję się na komentarz. Po dwóch latach narzeczeństwa wspólnie z Marcinem zdecydowaliśmy o rozstaniu. Mam za sobą bardzo trudny rok. Niestety, te doświadczenia miały bezpośredni wpływ także na moje życie osobiste - powiedziała w wywiadzie.

W social mediach para nie poruszyła tematu rozstania i wszystko wskazuje na to, że poza krótką informacją od prezenterki, nie dowiemy się niczego więcej na ten temat.

Trudny rok dla Karoliny Pajączkowskiej

Rozstanie z Marcinem Nowakiem to niejedyna przykra sytuacja, jaka spotkała Karolinę Pajączkowską w ostatnim czasie. Niedawno głośno było o zatargach prezenterki z byłymi władzami TVP.

Jakiś czas później Pajączkowska musiała zmierzyć się także z kolejnym dramatem, bo jej ukochany synek trafił na SOR.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także