Sykut-Jeżyna czaiła się na posadę Janachowskiej. Całkiem wyleci z Polsatu? "Wypaliła się, ograła"

Sykut-Jeżyna czaiła się na posadę Janachowskiej. Całkiem wyleci z Polsatu? "Wypaliła się, ograła"

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna
Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
21.03.2024 17:27

Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi "Taniec z gwiazdami" u boku Krzysztofa Ibisza. Była typowana na prezenterkę kolejnych dwóch formatów, jednak może się srodze zawieść. Okazuje się, że jej kariera w Polsacie może właśnie dobiegać końca, podobnie jak Izabeli Janachowskiej.

Izabela Janachowska prowadziła "Ślubne pogotowie", w którym pomagała w organizacji uroczystości zaślubin parom, które miały z tym ogromny problem. Program może powrócić na antenę, jednak nie z Janachowską. Typowano na jego gospodynię Paulinę Sykut-Jeżynę. Czy to ma szansę powodzenia?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Paulina Sykut-Jeżyna miała zastąpić Izabelę Janachowską?

Izabela Janachowska, która zmieniła ścieżkę kariery i z tancerki przekwalifikowała się na ślubną ekspertkę, prowadziła w telewizji Polsat "Ślubne pogotowie". Ratowała pary, które nie mogły poradzić sobie z organizacją uroczystości ślubu.

Ostatni sezon pojawił się w 2023 roku, a potem plotkowano, że program może powrócić na antenę, jednak z zupełnie inną prowadzącą.

Izabela Janachowska już nie będzie prowadzić "Ślubnego pogotowia". Jej akcje w stacji ogólnie spadały od jakiegoś czasu. Jeśli zapadnie decyzja, że program zostanie na antenie, dostanie go ktoś inny. Za kulisami mówi się, że będzie to Paulina Sykut-Jeżyna - przekazało słowa anonimowego informatora Shownews.

Paulina Sykut-Jeżyna wyleci z Polsatu?

Nie minęło jednak nawet kilka tygodni, a mówi się, że akcje prezenterki także spadają i może ona podzielić los Izabeli Janachowskiej. Mówiło się o niej w kontekście "Ślubnego pogotowia", a nawet "Must Be The Music", ale okazuje się, że gdy w "Tańcu z gwiazdami" cały niemal ciężar położony jest na Krzysztofie Ibiszu, Paulina Sykut-Jeżyna może zacząć się obawiać o swoją pozycję.

W Polsacie mówi się, że Paulina się wypaliła, ograła. Nie wzbudza emocji i zainteresowania telewidzów ani internautów. W "TzG" jest w cieniu Ibisza, który wszystko ciągnie. Nie ma też szans na bycie w nowej edycji "Must Be The Music". Możliwe, że podzieli los Izy Janachowskiej, która miała być nową twarzą Polsatu, a teraz zniknęła z wizji i raczej nowych wyzwań się nie może spodziewać - wyznał pracownik stacji portalowi Shownews.

Czyżby prezenterka miała wkrótce szukać nowej pracy? A może zajmie się tylko rodziną?

Paulina Sykut-Jeżyna wyleci z Polsatu?
Paulina Sykut-Jeżyna wyleci z Polsatu?© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także