Izabela Janachowska straci pracę w Polsacie?! Gwiazda jest pełna obaw

Izabela Janachowska (fot. KAPIF)
Izabela Janachowska (fot. KAPIF)
Źródło zdjęć: © KAPIF

02.10.2023 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Janachowska już wkrótce straci pracę w Polsacie? Według nieoficjalnych doniesień znana z "Ślubnego pogotowia" ekspertka od ślubów ma drżeć o swoją posadę. Na horyzoncie pojawiła się podobno osoba, która stanowi dla pozycji Janachowskiej poważne zagrożenie.

Uważana za niezastąpioną znawczynię wszelkich spraw związanych ze ślubami Izabela Janachowska prowadzi na Polsacie swój własny program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej", w którym pomaga przyszłym młodym parom jak najlepieć przygotować się na ten ważny dzień. Oprócz występów w telewizji, aktywnie udziela się na YouTubie, gdzie prowadzi kanał o tym samym tytule. Jak się jednak okazuje, ma na polu ślubnej ekspertyzy konkurencję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Izabela Janachowska boi się o swoją posadę

Co więcej, według nieoficjalnych doniesień Janachowska ma obawiać się o swoją posadę. Jak udało się ustalić portalowi ShowNews.pl, na horyzoncie pojawiła się osoba, która poprowadzi nowy polsatowski format związany ze ślubami zamiast Janachowskiej.

Dla widzów może być to niemały szok, w końcu gospodyni "Ślubnego pogotowia" uznawana jest w tej dziedzinie za autorytet. O kim mowa? Informator ShowNews wspomniał Martę Lech-Maciejewską.

Kiedy premiera nowego programu?

Nowy program nosi tytuł "Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses" i ukaże się na antenie Polsat Cafe już 5 października. Jego prowadzącą widzowie kojarzyć mogą przede wszystkim z bloga lifestyle'owego superstylerblog, na którym regularnie pojawiają się nowe posty.

Czym będzie zajmować się Lech-Maciejewska jako gospodyni? Pomoże uczestniczkom kupić suknie ślubne z drugiej ręki, a następnie odświeżyć i sprawić, aby wyglądały jak nowe.

Jak myślicie, Izabela Janachowska ma powody do obaw?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także