Szokujące wyznanie Mikołaja Roznerskiego. Gwiazdor "M jak Miłość" przeszedł szereg badań

Szokujące wyznanie Mikołaja Roznerskiego. Gwiazdor "M jak Miłość" przeszedł szereg badań

Szokujące wyznanie Roznerskiego. Gwiazda "M jak Miłość" zmaga się z poważną chorobą?
Szokujące wyznanie Roznerskiego. Gwiazda "M jak Miłość" zmaga się z poważną chorobą?
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif
11.05.2024 12:53

Mikołaj Roznerski, aktor znany z popularnego serialu "M jak Miłość", w ostatniej rozmowie dla naszego portalu zdradził niezwykle ważne informacje dotyczące swojego zdrowia. Okazuje się, że aktor niedawno przeszedł szereg badań medycznych, co wzbudziło wiele spekulacji wśród fanów.

Mikołaj Roznerski, który przez lata unikał lekarzy, zainspirowany postawą swojego ojca, zdecydował się na kompleksowe badania. "Już jestem za tym, żeby badać się regularnie," mówi aktor, dodając, że chce obalić myślenie, iż lepiej nie wiedzieć o potencjalnych problemach zdrowotnych. "W pewnym wieku trzeba po prostu zrobić przegląd." stwierdza Roznerski, zdradził, że nie wymaga wielu "napraw".

Na szczęście nie ma zbyt wielu części do wymiany, trzeba tylko uzupełnić płyny i można jechać dalej.

Regularne badania to klucz do zdrowia

Aktor, który przez lata unikał lekarzy, zainspirowany postawą swojego ojca, zdecydował się na kompleksowe badania.

Już jestem za tym, żeby badać się regularnie. Chcę obalić myślenie, że lepiej nie wiedzieć o potencjalnych problemach zdrowotnych. W pewnym wieku trzeba po prostu zrobić przegląd - stwierdził Roznerski, ciesząc się, że nie wymaga wielu "napraw".

Odpowiedzialność za zdrowie - nie tylko swoje, ale i bliskich

Mikołaj Roznerski przyznaje, że do tej pory skupiał się na zdrowiu innych - swojego syna i matki, zaniedbując przy tym własne. Teraz jednak dołączył do grona osób, które regularnie poddają się badaniom.

Zawsze jest mi lepiej dbać o kogoś niż o samego siebie, ale teraz wychodzę z założenia, że trzeba się wziąć za samego siebie. - wyznaje aktor.

Fani niepokoją się stanem zdrowia Mikołaja Roznerskiego

Choć Roznerski stara się zachować optymizm, jego wyznanie zaniepokoiło fanów. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele spekulacji na temat choroby aktora. Niektórzy fani sugerują, że aktor może cierpieć na cukrzycę lub anemię.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także