Ten look to przeszłość. Kasia Cichopek poddała się metamorfozie. Jedno spojrzenie i widać, co zmieniła

Ten look to przeszłość. Kasia Cichopek poddała się metamorfozie. Jedno spojrzenie i widać, co zmieniła

Jak wygląda Kasia Cichopek po metamorfozie?
Jak wygląda Kasia Cichopek po metamorfozie?
Źródło zdjęć: © KAPIF
15.02.2024 12:22

Po ostatnich dużych zmianach w "Pytaniu na Śniadanie" Kasia Cichopek musiała pożegnać się z pracą przy popularnej śniadaniówce. Wydaje się jednak, że nie przejmuje się tym zbyt bardzo. Niedawno odpoczywała w ciepłych krajach, a teraz postanowiła odmienić swój wygląd!

Kasia Cichopek od kilkunastu lat związana jest z Telewizją Polską. Popularność przyniosła jej rola Kingi w "M jak miłość", w którą wciela się do dzisiaj. Przez lata również prowadziła "Pytanie na Śniadanie", gdzie poznała swojego obecnego partnera życiowego, Macieja Kurzajewskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowa fryzura Kasi Cichopek. "Obciąć krócej?"

Cichopek postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd. Ostatnio pochwaliła się w social mediach wizytą u fryzjera. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, prezenterka zdecydowała się mocno skrócić włosy. W takim wydaniu widzieliśmy ją już kilka razy w przeszłości i jak najbardziej taka fryzura pasuje gwieździe "M jak miłość". Na koniec zadała pytanie swoim fanom, czy chcieliby, aby dalej eksperymentowała z długością włosów.

- Dziękujemy za wiosenne porządki na głowach. Zapuszczać włosy? Czy obciąć krócej? - napisała pod zdjęciem Kasia Cichopek.

Zmiany w życiu Kasi Cichopek. Nie przejmuje się zwolnieniem z "Pytania na Śniadanie"

Choć od utraty posady w "Pytaniu na Śniadanie" minęło kilka tygodni, to w tym czasie Kasia Cichopek nie miała czasu na zamartwianie się. Jeszcze podczas burzy medialnej wokół TVP wyjechała na wakacje do Omanu, a następnie opublikowała kilka zdjęć z eventów czy wspólnych wyjść z Maciejem Kurzajewskim. Para pojawiła się między innymi w restauracji Mateusza Gesslera, ale też mogliśmy śledzić jej wizytę z córką u fryzjera.

Kasia Cichopek ścięła włosy
Kasia Cichopek ścięła włosy© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także