"The Voice of Poland": Baron nieoczekiwanie przemówił do babci. Znana emerytka przebywa w domu opieki

Baron (fot. KAPIF)
Baron (fot. KAPIF)
Źródło zdjęć: © KAPIF

18.09.2023 14:55

"The Voice of Poland". Baron zwrócił się do swojej babci, która przebywa w domu opieki. Fani polskiego kina doskonale wiedzą, kim jest kobieta.

Baron (właśc. Aleksander Milwiw-Baron) jest multiinstrumentalistą świetnie znanym z występów w zespole Afromental. Jego ojcem jest inny muzyk – saksofonista i jazzman Piotr Baron. Aleksander realizuje się nie tylko w branży muzycznej, ale również rozrywkowej.

Showman należy do grona jurorów programu "The Voice of Poland", gdzie pracuje w duecie z przyjacielem z kapeli – wokalistą Tomsonem, czyli Tomaszem Lachem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

The Voice of Poland: Baron zwrócił się do babci

W ostatnim odcinku formatu Telewizji Polskiej Baron zwrócił się do swojej babci. Gdy Justyna Steczkowska powiedziała, że powinien szlifować talent aktorski, nawiązał do tego, że jego babcia, Marlena Milwiw, przed przejściem na emeryturę, pracowała w tym zawodzie.

Mam to w genach po mojej babci Marlenie, którą serdecznie pozdrawiam – powiedział.

91-letnia Milwiw na koncie ma role m.in. w następujących produkcjach filmowych i telewizyjnych: "Jak być kochaną", "Pora mroku", "Wyjście awaryjne", "On, ona, oni", "Pierwsza miłość", "Warto kochać". W zeszłym roku seniorka trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta, która grała w wielu serialach oraz teatrach(...) Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk – wyznał jeden z mieszkańców ośrodka w rozmowie z Super Expressem w 2022 roku.

Znanymi lokatorami domu w Skolimowie byli np. Barbara Krafftówna, Jerzy PołomskiTadeusz Pluciński. Przez pewien czas przebywała tam też Irena Santor (więcej na Pudelku), która wyprowadziła się w 2019 roku.

Marlena Milwiw w 2009 r.
Marlena Milwiw w 2009 r.© AKPA | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także