"The Voice Senior": Majka Jeżowska pojawi się w programie? Dała już kosza Polsatowi

"The Voice Senior": Majka Jeżowska pojawi się w programie? Dała już kosza Polsatowi

21.02.2024 17:35

Majka Jeżowska choć zasłynęła głównie z piosenek dla dzieci i młodzieży, od dekad utrzymuje się w gronie najbardziej rozpoznawalnych artystek w kraju. Nic więc dziwnego, że otrzymuje propozycje współpracy od różnych stacji telewizyjnych. Czy zobaczymy ją w "The Voice Senior"?

Majka Jeżowska to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Piosenkarka karierę zaczęła w latach 80. XX wieku i od tego czasu cały czas możemy oglądać ją na festiwalach muzycznych czy w programach telewizyjnych. Przez lata śpiewała piosenki dla dzieci, a takie hity jak "A ja wolę moją mamę" czy "Najpiękniejsza w klasie" znają chyba wszyscy. Niedawno otrzymała propozycję wystąpienia w "Tańcu z Gwiazdami", z której nie skorzystała.

Majka Jeżowska w "Tańcu z Gwiazdami"? Nie narzeka na brak propozycji

Majka Jeżowska to niezwykle doświadczona artystka, która występowała nie tylko na scenach w Polsce, ale też między innymi w Stanach Zjednoczonych. Nie powinno więc dziwić, że zna się na swoim fachu jak mało kto. Z pewnością więc wniosłaby do talent show dużo merytorycznych informacji, ale też luzu i kolorytu. Czy chciałaby zasiąść w fotelu jurorskim w programie "The Voice Senior"?

- To nie zależy ode mnie. Nie jestem faworytką producentów i nie obsadzają mnie w żadnych fotelach, chociaż miałam propozycje z różnych programów. Jedna z nich dotyczyła "Draq Me Out", ale też stacja zdecydowała się na inny zestaw jurorów, więc to nie jest tak, że nikt się do mnie nie zgłasza. Otrzymałam zaproszenie z "Tańca z Gwiazdami", ale do bycia uczestnikiem. W tym roku mam jednak 45-lecie, czyli jubileusz pracy na scenie. Przygotowuje niespodziankowy, jubileuszowy koncert na festiwal w Sopocie w maju i to będzie występ dokładnie w moje urodziny - odpowiedziała Jeżowska.

To dlatego Majka Jeżowska zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami"

Artystka potwierdziła informacje dotyczące zaproszenia do tanecznego show Polsatu. Zdradziła również dlaczego odrzuciła propozycję z "Tańca z Gwiazdami". Poza aspektami stricte związanymi z występem, doszły także obowiązki zawodowe.

- To jest naprawdę wielki wysiłek, trud i organizowanie czasu. (...) Ja będę podziwiać i oklaskiwać uczestników. Czasami trochę żałuję, bo wiem, że zmusiłabym się do wysiłku i może nie przydarzyłaby się żadna kontuzja. Ale przede wszystkim chciałam się skupić na muzyce, bo teraz wchodzę do studia, nagrywam nowe piosenki i to na pewno by mnie rozpraszało - dodała piosenkarka.

Jesteście fanami Majki Jeżowskiej?

Majka Jeżowska mogła wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"
Majka Jeżowska mogła wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"© AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także