To będzie smutna Wielkanoc. Dagmara Kaźmierska nie ma dobrych wieści

Dagmara Kaźmierska nie spędzi świąt z najbliższymi
Dagmara Kaźmierska nie spędzi świąt z najbliższymi
Źródło zdjęć: © AKPA

30.03.2024 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Święta kojarzą się wszystkim z rodzinnym ciepłem i spędzeniem czasu z najbliższymi. W tym roku nieco inaczej będzie wyglądała Wielkanoc Dagmary Kaźmierskiej. Przyznała niedawno, że ma za daleko do mamy i najprawdopodobniej spędzi ten magiczny czas sama.

Dagmara Kaźmierska wykorzystuje swoje "5 minut". Obecnie gwiazda "Królowych życia" walczy o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami". I choć ze względu na kontuzję nóg nie idzie jej na parkiecie zbyt dobrze, to może liczyć na swoich fanów, którzy tłumnie na nią głosują. Dzięki temu dalej pozostaje w grze o ostateczny triumf w programie. Taneczne show to jednak również obowiązki, które w tym roku nieco odbiją się na Kaźmierskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska nie spędzi świąt z rodziną. "Teraz nie mogę"

Kaźmierska na każdym kroku podkreśla jak ważna jest dla niej rodzina i najbliżsi przyjaciele. Wystarczy spojrzeć na jej występy w "Tańcu z Gwiazdami", które zawsze ze studia ogląda jej syn Conan, wspierając matkę jak tylko potrafi. Celebrytka zdradziła niedawno, w jaki sposób spędzi najbliższe święta wielkanocne. Co ciekawe, nie będzie to najlepszy czas dla Kaźmierskiej, o czym wspomniała w rozmowie z "Super Expressem".

Święta zawsze były piękne i teraz nie mogę pojechać (do rodziny), bo mam za daleko do mamy - zaznacza z żalem Kaźmierska.

Kaźmierska spędzi święta sama. "Taniec z Gwiazdami" przeszkodą?

Co ciekawe, w Niedzielę Wielkanocną odbędzie się kolejny odcinek tanecznego show. W poprzednich latach zdarzało się, że kiedy programy tego typu jak właśnie "Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" były przekładane na kolejny tydzień. Tym razem jest inaczej i to najprawdopodobniej główna przyczyna tego, że Dagmara Kaźmierska nie spędzi świąt w gronie rodzinnym. Choć bardzo chciałaby pojechać do swojej matki, to w niedzielę musi stawić się w studiu "TzG", więc jakikolwiek wyjazd odpada.

Dagmara Kaźmierska święta zamiast z rodziną spędzi w studiu "Tańca z Gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska święta zamiast z rodziną spędzi w studiu "Tańca z Gwiazdami"© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także