To dlatego Filip Chajzer rozstał się z TVN-em? Podał nowe informacje

To dlatego Filip Chajzer rozstał się z TVN‑em? Podał nowe informacje

Filip Chajzer zdradził prawdziwe powody odejścia z TVN-u?
Filip Chajzer zdradził prawdziwe powody odejścia z TVN-u?
Źródło zdjęć: © AKPA
19.04.2024 12:45

Rozkwit kariery Filipa Chajzera miał miejsce w TVN-ie. Fani dziennikarza byli niezwykle zdziwieni, kiedy poinformował o odejściu ze stacji. Teraz rzucił nowe światło na temat rozstania z wieloletnim pracodawcą.

Chajzer przez wiele lat współpracował z "Dzień dobry TVN", w którym zaczynał jako twórca prześmiewczych reportaży, kończąc w roli prowadzącego głównego wydania śniadaniówki. Ze stacją rozstał się w sierpniu 2023 roku i od tego momentu zaczął prężnie działać w innych dziedzinach, tworząc markę ubrań, a ostatnio również otwierając kebap. W jednym z niedawnych wywiadów zdradził natomiast szczegóły odejścia z TVN-u.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filip Chajzer zdradził prawdziwe powody odejścia z TVN-u? "Twoje słupki oglądalności spadają"

Po blisko roku od rozstania z TVN-em, Filip Chajzer postanowił podzielić się prawdziwymi powodami zakończenia współpracy ze stacją. Na samym początku twierdził, że sam złożył wypowiedzenie i zdecydował się odejść, tłumacząc to "uniknięciem niepotrzebnych nerwów". W rozmowie z "Vivą" dziennikarz nieco bardziej się otworzył, zdradzając, że odejście nie było tylko jego decyzją. Wypowiedział się bowiem na temat oglądalności, która według Chajzera miała kluczowy wpływ.

Nagle przychodzą dwa weekendy, w których była ładna pogoda. Twoje słupki oglądalności spadają nie przez ciebie, nie dlatego że jesteś słaby. Tylko dlatego, że była ładna pogoda i ludzie nie oglądali telewizji - wyznał szczerze Filip Chajzer.

Filip Chajzer nie narzeka na brak pracy. Zobaczymy go w nowym programie?

Obecnie Chajzer zajmuje się wieloma biznesami, odpoczywając nieco od telewizji. Nie tak dawno promował markę swoich dresów, a ostatnio otworzył w Warszawie kebap, który wydaje się być jego oczkiem w głowie. Dziennikarz do niedawna występował również w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie co prawda nie doszedł zbyt daleko, ale pokazał się z naprawdę niezłej strony. Sporo mówi się również o powrocie programu "Idź na całość", który miałby poprawić z ojcem, Zygmuntem Chajzerem. Być może więc niebawem zobaczymy Filipa w zupełnie nowej, ale jakże ciekawej roli.

Filip Chajzer opowiedział o rozstaniu z TVN-em
Filip Chajzer opowiedział o rozstaniu z TVN-em© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także