Tomasz Kammel przejdzie do konkurencji? Nowe wieści o popularnym prezenterze

Czy Tomasz Kammel przejdzie do Polsatu?
Czy Tomasz Kammel przejdzie do Polsatu?
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec

13.06.2024 08:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel, jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce, znów znalazł się na ustach wszystkich. Czy gwiazda TVP zdecyduje się na odejście do konkurencyjnej stacji?

Tomasz Kammel to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat związany z Telewizją Polską, zyskał ogromną popularność i sympatię widzów. Jego kariera w TVP była jednak pełna wzlotów i upadków, a ostatnie wydarzenia sugerują, że prezenter może wkrótce zmienić barwy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomasz Kammel odejdzie z TVP?

Tomasz Kammel od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Widzowie kojarzą go przede wszystkim z programem "Pytanie na Śniadanie", gdzie zdobył ogromną popularność i sympatię. Jednak jego kariera w TVP nie zawsze była stabilna. W 2007 roku, TVP zakończyła z nim współpracę, gdy zdecydował się na udział w "Tańcu z Gwiazdami", zamiast w "Gwiazdach tańczących na lodzie". Podobna sytuacja miała miejsce w 2009 roku, kiedy to Kammel przeszedł do Polsatu, by prowadzić show "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Niestety, program nie odniósł sukcesu, co skłoniło go do powrotu do TVP.

Ostatnie zmiany w zarządzie TVP przyniosły kolejne wyzwania dla Kammela. Pożegnał się z rolą prowadzącego "Pytania na Śniadanie", ale wkrótce potem powrócił na ekrany w programie "The Voice Kids". Choć jego przyszłość w TVP wydaje się niepewna, jedno jest pewne – Tomasz Kammel nie zamierza podążać śladami innych gwiazd i przechodzić do Telewizji Republika. Co więcej, krążą plotki, że w nadchodzących edycjach "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" może już nie występować, a producenci szukają nowych twarzy do tych programów.

Popularny prezenter na celowniku Polsatu

Sytuacja Tomasza Kammela staje się coraz bardziej skomplikowana. Choć TVP jeszcze formalnie nie zakończyła z nim współpracy, to krążą plotki, że Polsat bacznie obserwuje jego ruchy i jest zainteresowany pozyskaniem popularnego prezentera.

Informator serwisu Show News wskazuje, że Polsat ma ambitne plany i nie obawia się przejmowania byłych gwiazd TVP.

Polsat robi od jakiegoś czasu podchody pod prezentera, na razie bez efektów. Być może TVP kusi Kammela podwyżką, a konkurencja jeszcze nie ma konkretnej wizji dla niego, więc to trwa i trwa. Wiadomo też, że niebawem Polsat ogłosi kolejne pozyskane gwiazdy telewizji publicznej, bo plany na jesień stacja ma ambitne - podkreślił informator.

Polsat nie ustaje w staraniach, by przyciągnąć do siebie Kammela. Mówi się, że stacja planuje ogłoszenie kolejnych transferów gwiazd TVP, a Tomasz Kammel mógłby stać się twarzą nowych, ambitnych projektów szykowanych na jesień. Czy Polsat zdoła przekonać Kammela do zmiany barw? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – walka o popularnego prezentera trwa i każda strona używa wszelkich możliwych środków, by przeciągnąć go na swoją stronę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także