Basia Kurdej-Szatan wróci do "M jak miłość"? Mamy komentarz aktorki

05.02.2024 11:13, aktual.: 05.02.2024 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy Barbara Kurdej-Szatan chciałaby wrócić do "M jak miłość"? Aktorka specjalnie dla nas oceniła rewolucję w Telewizji Polskiej.

Barbara Kurdej-Szatan w 2021 roku straciła pracę na planie serialu "M jak miłość". Powodem były jej kontrowersyjne wpisy na Instagramie dotyczące Straży Granicznej. Ostatni raz pojawiła się w serialu w grudniu 2021 roku. Czy chciałaby wrócić? Reporterka Jastrząb Post zapytała ją o to na konferencji prasowej Polsatu.

Barbara Kurdej-Szatan o powrocie do "M jak miłość"

Jakiś czas temu serwis "Plotek" donosił, że Basia może wrócić do "M jak miłość". Aktorka wcielała się tam w postać Joanny Chodakowskiej. Jak wspomina tę rolę?

- Nie mam w ogóle kontaktu z produkcją. Nikt ze mną nie rozmawiał. Ja też się sama nie odzywałam. Nie wiem, co się wydarzy. Na razie nawet o tym nie myślę. Ja bardzo lubiłam moją postać. Niektórzy wciąż do mnie piszą: "Asiu", więc to jest dość zabawne, bo już dwa lata mnie tam nie ma - zaczęła.

Czy Kurdej-Szatan rozważała powrót do serialu?

- Jestem teraz troszeczkę w innym miejscu, więc wszystko zależałoby od tego, jak ten wątek miałby wyglądać i z kim miałabym grać, ale nie wiem sama, co bym zrobiła. Na razie podchodzę do wszystkiego z dystansem, bo te dwa lata były dla mnie dość traumatyczne, więc jakoś tak w ogóle podchodzę z dystansem do powrotu w tamte rejony - wyznała.

Barbara Kurdej-Szatan o zmianach w TVP

Odkąd Basia pożegnała się ze stacją, w TVP sporo się pozmieniało. Jak odnosi się do rewolucji w publicznym medium?

- Na pewno są radykalne i dość szokujące dla wszystkich, którzy tam byli. Ale zmiany zawsze takie są i zawsze wzbudzają emocje. Jedyne co mogę zrobić, to życzyć wszystkim powodzenia. I tym, którzy teraz są na miejscu i tym, którzy będą spełniać się gdzie indziej - podsumowała aktorka.

Z kolei "Super Express" donosił, że Basia miała też otrzymać propozycję poprowadzenia "Pytania na Śniadanie", jednak aktorka nie zdecydowała się na to.

Jesteście fanami Basi?

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. AKPA
DDTVN, kobieta, Barbara Kurdej-Szatan
scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. AKPA DDTVN, kobieta, Barbara Kurdej-Szatan© Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także