TYLKO U NAS! Ida Nowakowska o zakończeniu współpracy z "Pytaniem na śniadanie". To koniec jej przygody z TVP?

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska
Źródło zdjęć: © KAPIF | KAPIF.pl

23.01.2024 19:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska była jedną z czołowych gwiazd "Pytania na śniadanie". Nowy szef TVP zdecydował się jednak na zakończenie współpracy z prezenterką. W rozmowie z Jastrząb Post Ida zdradziła, jak wyglądało jej rozstanie ze śniadaniówką.

Ida Nowakowska to jedna z najpopularniejszych polskich osobowości telewizyjnych. Utalentowana tancerka i aktorka, która ma na swoim koncie role w zagranicznych produkcjach, świetnie odnalazła się w Telewizji Polskiej. W 2019 roku dołączyła do grona prowadzących "Pytania na śniadanie" i skradła serca widzów. Niestety, nowi włodarze TVP zdecydowali, że 33-latka pożegna się z programem. W rozmowie z Jastrząb Post Ida zdradziła, czy będzie tęsknić za porannym formatem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ida Nowakowska o końcu współpracy z "Pytaniem na śniadanie". Na dobre rozstaje się z TVP?

W rozmowie z Jastrząb Post Ida Nowakowska nie ukrywała, że była bardzo zżyta z ekipą "Pytania na śniadanie" i podkreśliła, że "żyli na planie jak rodzina". Przyznała, że jej odejście z porannego show zbiegło się w czasie ze zmianami, które w ostatnich tygodniach zaszły w TVP.

Program "Pytanie na śniadanie" był dla mnie wyjątkowy dzięki niezwykłej więzi z widzami i świetnej ekipie, byliśmy zżyci jak jedna wielka rodzina i myślę, że dlatego właśnie miał taką świetną oglądalność — powiedziała nam Ida Nowakowska.

Ida wyjaśniła także, że nigdy nie miała stałej umowy z Telewizją Polską.

Nigdy nie miałam podpisanej stałej umowy z TVP. W zeszłym roku nagrywaliśmy nową edycję programu "The Voice Kids", który ma być emitowany od końca lutego — stwierdziła.

To oznacza, że widzowie nadal będą mogli ją oglądać w TVP.

Czym była gwiazda "Pytania na śniadanie" ma zamiar zająć się po pożegnaniu z programem? Okazało się, że nie ma czasu na odpoczynek.

Ida Nowakowska po odejściu z "Pytania na śniadanie" nie zostanie bez zajęcia?

Ida Nowakowska to osoba bardzo ambitna, która doskonale odnajduje się w różnorodnych projektach. Nic zatem dziwnego, że na pytanie, czy po odejściu z "PnŚ" ma plany zawodowe, odparła, że "ma wiele planów".

Zapytaliśmy Idę, co sądzi o nowej ekipie "Pytania na śniadanie". Ida podkreśliła, że bardzo dobrze życzy osobom, które zamiast niej pojawiły się w śniadaniowym formacie TVP.

Zawsze życzę wszystkim jak najlepiej — podsumowała.

Wielu widzów z pewnością niecierpliwie czeka na nowy program z udziałem Idy Nowakowskiej.

Pytanie na sniadanie
n/z: Nowakowska Ida / Pytanie na sniadanie - 2023-10-21 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
Pytanie na sniadanie n/z: Nowakowska Ida / Pytanie na sniadanie - 2023-10-21 / fot.KAPiF KAPIF.pl© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także