TYLKO U NAS! Kasia Cichopek wraca do Polsatu? Majka Jeżowska zdradziła prawdę

Majka Jeżowska o Cichopek w Polsacie (fot. KAPiF)
Majka Jeżowska o Cichopek w Polsacie (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

24.05.2024 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wieść o powrocie Katarzyny Cichopek do Polsatu wzbudziła ogromne emocje. Niedawna gwiazda TVP miała współprowadzić jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej. Piosenkarka zdradziła nam jednak, ile jest w tym prawdy.

Co za wieści z Polsatu! Katarzyna Cichopek, która jeszcze do niedawna była jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP, ma ponownie wystąpić na scenie Polsatu jako konferansjerka. Zapowiadano, że współprowadzić będzie jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej podczas Polsat Hit Festiwal.

Skontaktowaliśmy się jednak z piosenkarką, która chciała sprostować powtarzane w mediach informacje. Okazuje się, że rola Cichopek będzie inna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Majka Jeżowska o Cichopek w Polsacie: "Ja to robię sama"

W prywatnej wiadomości Jeżowska napisała nam, że chociaż Cichopek rzeczywiście została zaangażowana przez Polsat, wcale nie będzie współprowadzić jej jubileuszowego koncertu. Tym zajmie się sama artystka, od lat znana z doskonałego kontaktu z publicznością.

Znana z "M jak Miłość" aktorka wyjdzie na scenę po to, aby zapowiedzieć występ Jeżowskiej. Na tym jednak lista jej obowiązków się skończy.

Pani Katarzyna Cichopek nie współprowadzi mojego koncertu. Ja to robię sama. Pani Nina chciała, abym ja sama mówiła do ludzi, bo świetnie komunikuje się z publicznością i mam z nimi fantastyczny kontakt. Natomiast prawdopodobnie ktoś mnie zapowiadał. I będzie to Kasia Cichopek, być może z Krzysztofem Ibiszem bądź Maćkiem Rockiem - przekazała.

Majka Jeżowska zapowiada nowy singiel

Przy okazji piosenkarka podkreśliła, że na dzisiaj zaplanowana została premiera jej nowego, urodzinowego singla. "Bawimy się w życie" zostało nagrane z kontrowersyjnym raperem, Malikiem Montaną. Artystka wydaje się być jednak bardzo zadowolona z nietypowego połączenia dwóch światów:

Dziś jest również premiera mojego kontrowersyjnego duetu z Malikiem Montaną. Nowa piosenka, "Bawimy się w życie". A o godzinie 17:00 premiera klipu. To jest prezent od losu na moje urodziny i jubileuszowy koncert, który już jutro o 22:00.
Majka Jeżowska będzie obchodzić jubileusz (fot. KAPiF)
Majka Jeżowska będzie obchodzić jubileusz (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także