Po fali negatywnych komentarzy widzów podczas ubiegłej edycji, od kilku tygodni plotkowano o możliwym odejściu z Ewy Kasprzyk z jury "Tańca z gwiazdami". Dopiero we wtorek produkcja ogłosiła, że jurorki nie zobaczymy już we wrześniowej edycji programu. "Podjęła decyzję o odejściu z »Tańca z gwiazdami« ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych" – podano w oficjalnym komunikacie.
Paulina Sykut o odejściu Ewy Kasprzyk. Czy jej miejsce zajmie Agata Kulesza? "Jeśli by tak było"
Iwona Pavlović komentuje odejście Ewy Kasprzyk
Iwona Pavlović, z którą Kasprzyk niejednokrotnie przekomarzała się na antenie, odniosła się do tej sytuacji w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską. Przy okazji zareagowała na plotki, wedle których aktorka mogłaby zostać zastąpiona w jury przez Agatę Kuleszę.
To oczywiście trochę smutne, ale życie nieustannie przynosi zmiany i trzeba je zaakceptować. Pogodziłam się już z tym, że Ewy nie będzie w programie. Trzymam za nią kciuki i życzę jej powodzenia w nowych projektach. Nie mam pomysłu, kto mógłby ją zastąpić. Jeśli medialne doniesienia o Agacie Kuleszy okażą się prawdą, będzie to świetny wybór. A jeśli produkcja postawi na kogoś innego, również na pewno będzie dobrze – usłyszała Karolina od Iwony Pavlović.
Ewa Kasprzyk nie chciała odchodzić z "TzG"?
Wokół odejścia Ewy Kasprzyk z "TzG" narosło już wiele spekulacji. Portal Plotek.pl, powołując się na swojego informatora, podał, że aktorka wcale nie planowała zrezygnować z programu. "Ewa dobrze czuła się w panelu jurorskim (przecież to najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce) i na pewno nie chciała z tego rezygnować. Zadecydowano jednak, że zmiany muszą być, żeby widz nie czuł znużenia. Jury musi wzbudzać ekscytację na równi z uczestnikami" – podało źródło redakcji.
Jeszcze więcej ciekawych informacji przekazał informator "Super Expressu", który zasugerował, że Ewa Kasprzyk może zostać zastąpiona przez Agatę Kuleszę. Podobno taką zmianę forsuje sam Edward Miszczak – dyrektor programowy Polsatu.