Ewa Kasprzyk odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Widzowie ruszyli do komentowania. "Nie będę tęsknić"

To koniec przygody Ewy Kasprzyk w "Tańcu z gwiazdami" — program oficjalnie potwierdził jej odejście. Choć część widzów nie ukrywa żalu, w komentarzach dominują głosy, że to była... świetna decyzja. "Już nie mogłam słuchać tych dwuznacznych komentarzy" — czytamy. Kogo internauci obstawiają jako nowego jurora?

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk
Źródło zdjęć: © KAPIF
Aneta Kowal

"Taniec z gwiazdami" poinformował w social mediach, że Ewa Kasprzyk żegna się z programem. "Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z ‘Tańca z gwiazdami’ ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od jesieni 2024 roku" — czytamy w oświadczeniu. Informacja natychmiast wywołała falę komentarzy widzów. Wielu jest... zadowolonych z takiego obrotu spraw.

"TzG" nie chciał Piotra Cyrwusa, bo był tylko Ryśkiem z "Klanu"

Widzowie oceniają odejście Ewy Kasprzyk z "Tańca z gwiazdami

Pod postem programu pojawiła się lawina opinii. Wiele osób uznało, że odejście Kasprzyk to ruch w dobrym kierunku. W komentarzach czytamy:

"Bardzo dobrze, bo pod koniec już komentatorsko była bardzo poza formą", "Niektóre komentarze pani Ewy były bardzo nie na miejscu", "Najlepsza decyzja", "Nie będę tęsknić, sorry not sorry", "W końcu ktoś podjął dobrą decyzję", "W końcu jakaś zmiana!!! Już nie mogłam słuchać tych dwuznacznych komentarzy", "Najlepsza możliwa decyzja, teraz tylko ktoś kompetentny i będzie super", "Super decyzja. Te słabe, często żenujące dowcipy, które najbardziej bawiły panią Kasprzyk i maniera w głosie - nie dało się tego słuchać"

Nie brakuje jednak głosów żalu. Fani piszą:

"Tylko nie to pani Ewo, pani była najlepsza", "Dziękujemy za wszystkie dziesiątki", "Zróbmy wielki hałas dla pani Ewy!", "Szkoda. Uwielbiałam", "O nieeee, teraz będą słabsze oceny".

Część widzów od razu zaczęła typować potencjalnych następców.

"Pewnie Agata Kulesza zamiast niej?", "Socha Małgosia!", "Czy Kaczorowska złożyła już swoją kandydaturę na to miejsce?", "Ciekawe, czy zastąpi panią Ewę kobieta, czy taniec będzie komentował Michał Piróg?", "Bagi na jurora!", "Może Ania Mucha?"— proponują widzowie.

Edward Miszczak dziękuje Ewie Kasprzyk

Dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, oficjalnie podziękował aktorce za jej pracę w jury. W oświadczeniu podkreślił jej wkład w program i charakterystyczny styl oceniania.

Dziękuję Ewie za te pięć edycji "Tańca z Gwiazdami", podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru, a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację — powiedział.
Ewa Kasprzyk żegna się z "Tańcem z gwiazdami"
Ewa Kasprzyk żegna się z "Tańcem z gwiazdami" © KAPIF
Skład jurorski w "TzG" przejdzie zmiany
Skład jurorski w "TzG" przejdzie zmiany © KAPIF | KAPIF.pl
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!