TYLKO U NAS! Roxie o weselu i pierwszym tańcu. "Kevin ma asa w rękawie"

11.04.2024 12:42, aktual.: 11.04.2024 12:53

Choć nie ustają plotki o tajemniczym ślubie Roxie i Kevina, para nadal planuje swoje wymarzone wesele. Czy mają już wybrany pierwszy taniec? Wyznanie Roxie na temat narzeczonego roztopi najtwardsze serca...

W ostatnich dniach media rozgrzały plotki o tym, że ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja już się odbył. Nawet nowa przyjaciółka Roxie, Dagmara Kaźmierska, nie zaprzeczyła tym doniesieniom, choć także ich nie potwierdziła.

Roxie Węgiel może liczyć na wsparcie Kevina?

Młoda wokalistka stwierdziła, że Kevin bardzo jej kibicuje i wspiera jej walkę o pierwsze miejsce w wyścigu o zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami".

Bardzo mnie wspiera i jest na każdym odcinku. Zawsze trzyma za nas kciuki, żeby nam wszystko wychodziło, największe wsparcie, zarówno ja tego doświadczam, jak i Michał.

Czy Kevinowi przeszkadza, że Roksana tak dużo czasu spędza na treningach? Okazuje się, że narzeczony Roxie w tej sprawie jest bardzo wyrozumiały.

To fakt spędzamy trochę mniej czasu, ale staramy się to dopasować i jak ja mam jakąś krótką przerwę, to jadę do niego po to tylko żeby się przytulić i on robi w drugą stronę tak samo. Czasami wpada do nas na treningi, motywuje nas, był też z nami w Marrakeszu. Kevin wiedział, że ten program będzie bardzo absorbujący, już wcześniej mu wspominałam o tym, że non stop będę na sali. On powiedział, że o tym wie, ale skoro podjęłam taką decyzję, to on jak najbardziej mnie wspiera.

Pierwszy taniec Roxie i Kevina Mgleja na weselu

Wielka impreza Roxie i Kevina ma się odbyć w drugiej połowie sierpnia. Na razie wokalistka zajęta jest treningami do "Tańca z gwiazdami". Czy podczas walki o Kryształową Kulę ma czas pomyśleć o pierwszym tańcu z przyszłym (?) mężem? I czy Kevin już ćwiczy pierwsze kroki?

Ćwiczy nie taniec, ale jest w dobrej formie, a Michał nam pomoże, więc damy radę. Myślę, że są predyspozycje - powiedziała Roxie.

Jaki pierwszy taniec na swoim ślubie powinni zatańczyć Kevin i Roksana? Nasza reporterka, Karolina Motylewska, zadała to pytanie zawodowemu tancerzowi, który doskonale zna parę młodą.

Myślę, że choreografia, która będzie oddawała to, co oni najbardziej czują, oddawała charakter utworu, który wybiorą. Roksana sprawdza się i w dzikich, szalonych tańcach, i klasycznych tańcach standardowych. Kevin też mi pokazywał parę kroków tanecznych, bo chodził kiedyś na zajęcia taneczne i zaprezentował mi kroki z samby, z quick stepa i z walca. Mnie też to zaskoczyło, ale on trzyma takiego "asa w rękawie" i też potrafi co nieco. Więc myślę, że wszystkich gości zaskoczy w pierwszym tańcu - powiedział Michał.

Roksana wypowiada się o swoim narzeczonym w samych superlatywach.

On jest w ogóle świetnym człowiekiem, ma dobre serce i za to najbardziej go cenię, za to, jaki jest, jaki ma charakter. Jest bardzo pracowity, więc ja się w ogóle nie obawiam o pierwszy taniec, wiem, że sobie świetnie poradzi. Jest moją bratnią duszą po prostu, myślę, że tak w skrócie mogę to tak najłatwiej ująć.
Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel, Kevin Mglej© Licencjodawca | AKPA
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także