Czy Kaźmierska powinna odejść z "Tańca z gwiazdami"? Roxie Węgiel szczerze komentuje. "To jest żenujące"

Czy Kaźmierska powinna odejść z "Tańca z gwiazdami"? Roxie Węgiel szczerze komentuje. "To jest żenujące"

11.04.2024 10:33

Dagmara Kaźmierska szczerze przyznała, że zaprzyjaźniła się z Roxie podczas treningów do "Tańca z gwiazdami". Jak młoda wokalistka skomentowała ostatni odcinek programu? Takie ma zdanie o królowej życia.

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" najmniej głosów zdobył Aleks, który, choć tańczył brawurowo, nie przeszedł do kolejnego etapu show. Wiele osób stwierdziło wówczas, że to Dagmara Kaźmierska tańczyła najsłabiej i to ona powinna odpaść z tanecznego formatu. Spytaliśmy Roxie, co o tym sądzi.

Roxie Węgiel o Dagmarze Kaźmierskiej. "Ona jest ikoną"

Z każdego zakątka internetu słychać głosy, że Dagmara powinna sama zrezygnować z udziału w programie. Jakie jest zdanie Roxie w tej sprawie?

To jest żenujące. Uważam, że nie powinna rezygnować, wręcz przeciwnie - powinna pokazać, że da się być świetną osobą. Ludzie ją kochają. Ona jest osobowością, którą lubi się oglądać w telewizji. Ona ma charyzmę, ona wszystko zmiata. Zmiata cały parkiet swoją charyzmą, uśmiechnie się i ludzie są zachwyceni, więc super, że tym udaje jej się tak przekonywać do siebie ludzi. I to jest piękne, że ona nikogo nie udaje, jest autentyczna i ludzie to czują. Dlatego super, że jest w tym programie. Uważam, że daje to taką świeżość, zawsze dużo się dzieje. Ja ją uwielbiam. Ona jest ikoną.

Michał Kassin, który partneruje Roxie w "Tańcu z gwiazdami", ma podobne zdanie.

Ja uważam, że program Taniec z gwiazdami to nie jest turniej tańca, tylko rozrywkowe show telewizyjne i Dagmara co nie dotańczy, to dogra. Ona jest sobą i za to wszyscy ją kochają. My jej bardzo kibicujemy. Lubimy jej autentyczność i to, że nikogo nie udaje.

Tancerz docenia ogrom pracy, który Kaźmierska musi włożyć w przygotowanie choreografii.

Wiemy, że wkłada w przygotowanie dużo pracy jak my wszyscy. Też spędza na sali po kilka godzin dziennie, do tego po wypadku zmaga się z trudnościami, jeśli chodzi o poruszanie się, więc ja jestem pełen podziwu, że ona wychodzi, tańczy i naprawdę te choreografie są rozbudowane. Wkłada w to tyle pracy, co inni, a nawet więcej, więc zasługuje, aby być w tym programie i piąć się w górę.

Tuż po programie Maciej Musiał, który sam zachwycił widzów, skomentował decyzję widzów, że to jest niesprawiedliwe, że właśnie Aleks musiał pożegnać się z programem. Co na to Roxie i Michał?

Myślę, że może Maciej nie miał do końca na myśli, że ktoś inny miał odpadać. Aleks to jest świetna osoba, świetnie sobie radzi i na pewno mógłby być dalej w programie. Nie wiem do końca, co miał na myśli. Znam go, Maciej jest super człowiekiem, jest miły, taktowny i na pewno nie chciał nikogo urazić. Może to jakieś nieporozumienie - powiedział Michał.

Roxie zrozumiała słowa Macieja Musiała zupełnie inaczej niż większość internautów.

Ogólnie poziom tego programu od ostatniego odcinka jest naprawdę bardzo wysoki. Więc kto by nie odpadł, to dla mnie jest to po prostu przykre. Myślę, że Maciej mógł mieć to na myśli, że szkoda, że ktokolwiek odpadł. A Aleks jest świetną osobą i super sobie radził w tym programie. Świetnie tańczył. Ale jak mówię - dla mnie to jest nie fair, jak ktokolwiek odpada z programu. Ja się cieszę, że przeszła Dagmara, bo ja ją bardzo lubię. Ale moim zdaniem wszyscy tak tańczą, że już nikt nie powinien odpadać.
Roxie Węgiel i Michał Kassin w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"
Roxie Węgiel i Michał Kassin w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"© AKPA | AKPA
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"© AKPA | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także