Maciej Musiał zachwycił widzów "Tańca z gwiazdami". Ich uwagę przykuł nie tylko występ

Maciej Musiał zachwycił widzów "Tańca z gwiazdami". Ich uwagę przykuł nie tylko występ

Maciej Musiał zachwycił nie tylko występem w "Tańcu z Gwiazdami", ale też sylwetką
Maciej Musiał zachwycił nie tylko występem w "Tańcu z Gwiazdami", ale też sylwetką
Źródło zdjęć: © AKPA
01.04.2024 10:37

Za nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Nie zabrakło w nim świetnych występów, utarczek słownych pomiędzy jurorami czy zabawnych sytuacji. Uwagę telewidzów zwrócił przede wszystkim taniec Macieja Musiała, który nie dość, że zatańczył wyśmienicie, to jeszcze zachwycił swoim wyglądem!

W Niedzielę Wielkanocną widzowie mogli śledzić kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy zatańczyli do ważnych dla siebie piosenek. Najlepiej wypadła Anita Sokołowska i Maciej Musiał, którzy otrzymali maksymalną liczbę punktów. Najgorzej zatańczyła natomiast Dagmara Kaźmierska, a z programem pożegnał się Kamil Baleja. Widzowie programu zwrócili jednak uwagę na jeszcze jeden szczegół. Chodzi o wygląd młodego aktora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Musiał w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Zachwycił nie tylko występem

Maciej Musiał od początku programu radzi sobie naprawdę nieźle. Podczas ostatniego odcinka zatańczył taniec współczesny. Niezwykle emocjonalny i technicznie idealny występ zwrócił uwagę jurorów, którzy w samych superlatywach wypowiadali się o jego tańcu. Nie powinno dziwić, że ostatecznie zgarnął 40 punktów. Uwagę telewidzów zwrócił jednak nie tylko jego taniec, ale także atletyczna sylwetka. Aktor wystąpił w koszulce na ramiączkach, która uwydatniła jego mięśnie.

Internauci komentują występ Macieja Musiała w "Tańcu z Gwiazdami"

Nie powinno dziwić, że to właśnie taniec współczesny Macieja Musiała przykuł największą uwagę internautów po ostatnim odcinku tanecznego show. Tłumnie skomentowali jego występ na social mediach "Tańca z Gwiazdami". Dla wielu był to niezwykle wzruszający taniec, ale fani zwrócili także uwagę na wspomnianą sylwetkę aktora. Na jej temat można znaleźć mnóstwo komentarzy.

"Hottt, najlepszy dziś", "Wygląd i taniec Maćka TOP", "Wizualnie dobrze razem wyglądają", "Piękny taniec i piękne mięśnie" - pisali w social mediach fani Musiała.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także