W TV Republika wpadka za wpadką. Tym razem z Danutą Holecką w tle

Danuta Holecka (fot. KAPiF)
Danuta Holecka (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

04.01.2024 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TV Republika przeżywa prawdopodobnie największy okres zainteresowania od początku swojego istnienia. Bardziej niż treść internautów interesuje jednak ilość wpadek popełnionych na wizji, która zdaje się być coraz większa. Co tym razem przykuło uwagę widzów? W tle Danuta Holecka.

Z racji na wprowadzane w TVP zmiany, niektórzy z byłych dziennikarzy tej stacji przenieśli się do zupełnie innego studia. TV Republika przyjęła gwiazdy Telewizji Polskiej z otwartymi ramionami. Nie umknęło to uwadze widzów, którzy z ciekawości zagłębili się bardziej w treści przez nią emitowane.

Obecnie stacja przeżywa największe zainteresowanie od początku swojego istnienia, warto jednak zaznaczyć, że jest ono spowodowane przede wszystkim licznymi wpadkami popełnianymi przez ekipę i występujących przed kamerami ludzi mediów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filip Chajzer o roku 2023, swoich sukcesach i porażkach, odejściu z TVN-u i zmianach w TVP.

Kolejna wpadka w TV Republika, Danuta Holecka w tle

Widzowie prześcigają się w odnajdywaniu nieścisłości lub niedociągnięć na antenie TV Republika. Sporo kontrowersji wzbudziła m.in. skandaliczna wypowiedź Jana Pietrzaka, który postanowił "zażartować" na temat umieszczenia migrantów w dawnych obozach jenieckich. Szerszym echem odbiła się także sytuacja, gdy jeden z reporterów... wziął jednemu z rozmówców mikrofon sprzed nosa. Wszystko dlatego, że nie przypadło mu do gustu to, co usłyszał.

Teraz publiczność doszukała się kolejnego błędu. Tym razem w tle znalazła się... Danuta Holecka. Była gwiazda TVP po latach pracy odeszła z Wiadomości, aby prowadzić program informacyjny w Republice.

Nie ona jednak była główną bohaterką zamieszania. Zapowiadany przez nią materiał został nieprawidłowo podpisany przez odpowiedzialną za tą osobę. Dziennikarka w żaden sposób jednak na to nie zareagowała i bez zająknięcia kontynuowała.

Śledzicie to, co dzieje się w TV Republika?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Zobacz także