Widzowie TVP miażdżą Tomasza Szczepanika. Piszą, kto powinien go zastąpić w "The Voice Senior"

Tomasz Szczepanik na planie "The Voice Senior"
Tomasz Szczepanik na planie "The Voice Senior"
Źródło zdjęć: © KAPIF

21.01.2024 07:37

Tomasz Szczepanik zebrał sporo głosów krytyki od widzów "The Voice Senior". Ci wskazują, za którym z byłych jurorów tęsknią.

Na antenie TVP2 emitowana jest już piąta edycja polskiej wersji "The Voice Senior". W ciągu kilku lat przez talent show przewinęła się plejada jurorów. W przeszłości na antenie mogliśmy oglądać m.in. Witolda Paszta, Alicję Majewską, Andrzeja Piasecznego, Urszulę Dudziak, Izabelę Trojanowską i Marka Piekarczyka.

W bieżącym sezonie rola jurorów-trenerów przypadła Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej, Halinie Frąckowiak i Tomaszowi Szczepanikowi. Ten ostatni po emisji najnowszego odcinka znów podpadł widzom Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"The Voice Senior": widzowie chcą zastąpić Tomasza Szczepanika

Malkontenci uaktywnili się już na początku nowego sezonu "The Voice...". Teraz jednak jest ich coraz więcej. Na profilach programu w social mediach czytamy:

Pan Szczepanik zachowuje się jakby był wielkim profesorem. Nie odwraca się, potem zadaje dużo pytań. Przecież to są ludzie, którzy nie ukończyli szkół muzycznych.
Nie pasuje mi tu Szczepanik. Sztuczny moim zdaniem.
Samozwańczy kierownik.
Jestem zawiedzona zachowaniem p. Szczepanika. Był żenujący. Dziwne było również zachowanie p. Frąckowiak. Bła nad wyraz milcząca. O co tutaj chodzi?

O ile Tomaszowi nieźle się obrywa, to widzowie chcą za to powrotu jurora z trzeciej i czwartej edycji, czyli Piotra Cugowskiego. Na szczęście nie wszyscy dali się ponieść tego typu nastrojom. Nie zabrakło także pozytywnych komentarzy pod adresem Szczepanika. Niemniej jednak nie stanowiły one większości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także