Ale wpadka w "The Voice Senior"! Jurorzy wzięli UCZESTNIKA za kobietę

Gwiazdy "The Voice Senior"
Gwiazdy "The Voice Senior"
Źródło zdjęć: © AKPA

21.01.2024 06:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"The Voice Senior". Występ jednego z uczestników wywołał sporo emocji. Jurorzy, gdy usłyszeli jego głos, wzięli go za kobietę.

Program "The Voice Senior" jest emitowany na antenie TVP2 od 2019 roku. Pierwszym etapem talent show są "Przesłuchania w ciemno". Mogą się do nich zgłaszać osoby w wieku powyżej 60 roku życia. Każdy uczestnik wykonuje w nich piosenkę, po czym jurorzy odwracają się do niego. Ten, kto to zrobi, bierze seniora do drużyny. Jeżeli odwróci się kilku jurorów, uczestnik decyduje, z kim chce współpracować.

Obecnie Telewizja Polska emituje już piąty sezon reality show. Występuje w nim czworo jurorów-trenerów. Są to: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Halina Frąckowiak oraz Tomasz Szczepanik. Jeszcze do niedawna na antenie mogliśmy oglądać również Piotra Cugowskiego, znanego z zespołów Bracia i Cugowscy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"The Voice Senior": wpadka jurorów

Spore emocje wywołał występ 67-letniego przedsiębiorcy Wojciecha Kwiatkowskiego. Mężczyzna wykonał piosenkę "Far Far Away" z repertuaru brytyjskiego zespołu Slade. Jego wokal przypadł do gustu jurorom, więc odwrócili się do niego. Nie obeszło się przy tym bez wpadki, gdyż eksperci nie wiedzieli, czy śpiewa mężczyzna, czy kobieta.

Ja myślałam, że jesteś kobietą – wypaliła Rodowicz.

Jako że na "wykon" Kwiatkowskiego zareagowało kilku trenerów, pozwolono mu wybrać drużynę, do której chce dołączyć. Biznesmen postanowił szlifować talent pod bacznym okiem Szczepanika, co niespecjalnie zaskoczyło widzów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także