Widzowie TVP nie mają litości. Miażdżą gwiazdę "The Voice Senior"

Widzowie TVP nie mają litości. Miażdżą gwiazdę "The Voice Senior"

Gwiazdy The Voice Senior
Gwiazdy The Voice Senior
Źródło zdjęć: © AKPA
07.01.2024 08:29, aktualizacja: 07.01.2024 14:01

Tomasz Szczepanik po emisji pierwszego odcinka nowego sezonu "The Voice Senior" musi mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami.

Szósta edycja programu TVP2 "The Voice Senior" zadebiutowała na antenie w sobotę 6 stycznia. Tym razem jurorami-trenerami są Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Halina Frąckowiak i Tomasz Szczepanik. O tym, że w tym sezonie będzie się wiele działo, przekonaliśmy się już kilka dni wcześniej.

Portal Pomponik przybliżył czytelnikom kuriozalne sceny w programie z udziałem Rodowicz. Gwiazda jak z rękawa rzucała niecodziennymi, wyzywającymi tekstami, co skłoniło do interwencji jej koleżankę – Węgorzewską.

Marylko, nie możesz tak wszystkiego ciągnąć do sek… – powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tomasz Szczepanik krytykowany przez widzów. Dlaczego?

Po emisji premierowego odcinka nowego sezonu w Internecie gęsto jest od opinii widzów. Wielu z nich formułuje krytyczne uwagi pod adresem Szczepanika.

Pani Maryla klasa, pani Halina klasa, ale Tomasz Szczepanik jest dla mnie nie do przejścia. On nie ma podejścia do tych seniorów, on się nie nadaje na trenera. Jestem na nie. Brakuje mi Marka Piekarczyka.
Szczepanik jest słabiutki, zaopatrzony w siebie narcyz.
Nie dziwię się, że praktycznie nikt nie zastanawia się nad drużyną Tomka. Totalnie sam bym go nie wybrał.
No nie mogę tego oglądać. Tomasz Szczepanik niby jest świetnym artystą, ale podczas castingów trochę jakby mu słoń na ucho nadepnął – to ich głosy.

A jakie jest Wasze zdanie? Naszym zdaniem Tomasz Szczepanik wcale nie wypadł źle, ale – niestety – widzowie potrafią być bardzo kapryśni.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także