Widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo" podzieleni jak nigdy. Burza w komentarzach. "Jakaś pomyłka"

Widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo" podzieleni jak nigdy. Burza w komentarzach. "Jakaś pomyłka"

Jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Źródło zdjęć: © Instagram
20.04.2024 08:39

Każdy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zapewnia widzom wiele emocji. Ostatni jednak przyniósł nieco rozczarowania. Wygrała nie ta osoba, która powinna byłą wygrać?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obchodzi jubileusz. W związku z tym na scenie pojawiają się "najlepsi z najlepszych", a zatem gwiazdy, które wygrały już wcześniejsze edycje. To sprawia, że poziom jest niezwykle wysoki i jednocześnie wyrównany. Trudno wybrać jednoznacznego zwycięzcę, stąd poczucie niesprawiedliwości wśród osób, kibicujących tym, którzy zajęli dalsze miejsca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niezwykłe występy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Ostatni odcinek z pewnością zapewnił widzom wiele wzruszeń. Poziom, który zaprezentowali artyści, był niezwykle wysoki. Jedynie Aleksandra Szwed zaliczyła niewielki spadek formy, ale trzeba przyznać, że zaśpiewanie jak Lionel Richie nie jest łatwym zadaniem.

Oleńko kochana, ja też miałem zaszczyt śpiewać Lionela Richie w swojej edycji i chciałem ci powiedzieć, że to też nie był mój najlepszy występ - pocieszał aktorkę Robert Janowski.

Robert Janowski zdecydowanie za to zachwycał się występem Barbary Kurdej-Szatan, która na scenie przeobraziła się w Adele.

Teraz to już nie wiem, czy traktować cię jako aktorkę, czy wokalistkę. Nie wiem, jak wy to robicie. Było tyle niuansów wokalnych. Było pełnym głosem, półgłosem i falsecikiem. To jest kolejna dziesiątka. Baśka, jestem zachwycony.

Kto wygrał ostatni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Widzowie podzieleni.

Ostatni odcinek wygrał Stefano Terazzino, który poza pracą nad własnym występem, pomagał także Filipowi Lato uczyć się prawidłowej wymowy włoskich słów w piosence "Sarà perché ti amo".

Pod postem z tą informacją pojawiły się gratulacje i wyrazy zachwytu wykonaniem piosenki "Use somebody" Caleba Followilla.

  • Zasłużona wygrana, był świetny, Najlepsza Stefana rola.
  • Bravisimo! Wiedziałam, że to będzie wygrana.
  • Fenomenalny występ! Gratuluję zasłużonej wygranej!

Nie wszyscy internauci zgadzali się jednak z ocenami jury i wyrazili swoje zdanie na Instagramie.

  • Nooo nieee. Dzisiaj zdecydowanie powinna wygrać Pani Basia, miałam ciarki przy jej występie, nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że Pani Basia jest niedoceniana przez jurorów tak samo zresztą jak Pani Ola Szwed…
  • Szkoda mi strasznie Oli Szwed. Dzisiejszy Lionel był naprawdę dobry, na pewno nie zasłużyła na same 1. Marysia Tyszkiewicz także za nisko w tabeli, ale z Olą to była przesada już.
  • Co do Kacpra i Basi w punktacji to jakaś pomyłka...

Okazuje się, że widzowie są mocno podzieleni w ocenach, jeśli chodzi o ostatni odcinek.

Stefano Terrazino wygrał ostatni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Stefano Terrazino wygrał ostatni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także