Wielki powrót Kurdej-Szatan do TVP stał się faktem. "Powoli pojawia się normalność"

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Źródło zdjęć: © KAPIF

27.05.2024 07:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po przerwie spowodowanej kontrowersjami, Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem, ponownie pojawiła się na antenie Telewizji Polskiej. Jakie emocje towarzyszyły jej powrotowi i jakie perspektywy otwierają się przed nią w nowej odsłonie TVP?

Barbara Kurdej-Szatan, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji, ponownie pojawiła się na antenie Telewizji Polskiej. Po krótkiej przerwie spowodowanej kontrowersjami wokół jej wypowiedzi, aktorka wspólnie z mężem poprowadziła wyjątkowy koncert.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Barbara Kurdej-Szatan poprowadziła z mężem koncert w TVP

Barbara Kurdej-Szatan, po krótkiej przerwie powróciła na antenę TVP, sprawiając wielką radość swoim fanom. Wspólnie z mężem, Rafałem Szatanem, poprowadzili koncert z okazji Dnia Matki, który odbył się w malowniczym Toruniu. Wydarzenie to, zatytułowane "Nie ma jak u mamy", przyciągnęło liczne grono widzów, w szczególności mamy z województwa kujawsko-pomorskiego.

Koncert był nie tylko okazją do świętowania, ale również świadectwem wznowienia zawodowej aktywności Barbary Kurdej-Szatan w TVP. Aktorka nie tylko prowadziła wydarzenie, ale także zaśpiewała popularną piosenkę Zbigniewa Wodeckiego "Opowiadaj mi tak", co było swoistym hołdem dla polskiej muzyki.

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w wyjątkowym koncercie
Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w wyjątkowym koncercie© Instagram | kurdejszatan

Na scenie Barbara i Rafał Szatan zaprezentowali się jako świetnie zgrany duet, który potrafił zarówno prowadzić program, jak i rozbawić zgromadzoną publiczność. Ich występ z pewnością zostanie zapamiętany przez fanów zarówno ze względu na emocjonalny ładunek, jak i profesjonalizm.

Fani aktorki nie kryją zachwytu

Reakcja fanów na powrót Barbary Kurdej-Szatan do Telewizji Polskiej była wyjątkowo entuzjastyczna. Widzowie nie kryli swojego zadowolenia, widząc ulubioną aktorkę ponownie na ekranie, co potwierdzają liczne pozytywne komentarze w mediach społecznościowych.

Oglądałam, bardzo się cieszę, bo tęskniłam. Nareszcie jest normalnie
Bardzo się cieszę
Brawo Szatanowie. Udanego prowadzenia w TVP, powoli pojawia się normalność

To tylko niektóre z reakcji, które świadczą o silnej więzi, jaką aktorka utrzymuje ze swoją publicznością.

Powrót Kurdej-Szatan do regularnych występów w TVP można interpretować jako znak stabilizacji i odnowienia tradycji, które cenią widzowie. To właśnie te aspekty najbardziej podkreślają internauci, wyrażając nadzieję na dalszą obecność Barbary na antenie i w polskiej przestrzeni medialnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także